Poniedziałek, 22 kwietnia 202422/04/2024
690 680 960
690 680 960

Al. Spółdzielczości Pracy: Opel uderzył w latarnię

Dzisiaj po południu na al. Spółdzielczości Pracy samochód osobowy uderzył w latarnię i wylądował na drodze serwisowej. Były spore utrudnienia w ruchu.

Do zdarzenia doszło w piątek około godziny 12:40 na al. Spółdzielczości Pracy w Lublinie, w rejonie salonu samochodowego. Osobowy opel uderzył tam w latarnię. Jak nas poinformowano, kierujący oplem młody mężczyzna jadąc w kierunku Elizówki, na prostym odcinku drogi stracił panowanie nad kierownicą, w wyniku czego auto wpadło w poślizg, zjechało na pas zieleni, staranowało stojąca tam latarnię, a następnie uderzyło w kolejną i zatrzymało się na drodze serwisowej.

Na miejsce przyjechały służby ratunkowe, policja, pogotowie ratunkowe oraz straż pożarna. Na szczęście kierującemu autem nic poważnego się nie stało i nie wymagał on interwencji medycznej.

Przez ponad godzinę, ruch na al. Spółdzielczości Pracy w kierunku Lubartowa odbywał się tylko jednym pasem jezdni. Tworzyły się spore korki.

Al. Spółdzielczości Pracy: Opel uderzył w latarnię

(fot. lublin112)
2014-05-16 14:12:54

8 komentarzy

  1. Co tu dużo mówić,młodość,brawura i fatalne warunki na drodze…

  2. Słup nie był tak wygięty. On jeszcze stał dopiero strażacy doprowadzili go do stanu jaki jest na tym zdjęciu. Słup był tylko troche wygięty ale musili to złożyć bo jakby sie przewrócił to ojej kolejny wypadek.

  3. A co sie stało w Elizówce okolo 10, że był objazd przez Dys

  4. Cichobiorek pospolity

    Po mojemu ów opel, który przejął panowanie nad tym młodym niedorozwiniętym kierowcą, zrobił dobrą robotę. Następni podobni temu kierujący, nie będą mieć w co uderzyć i na spoko przejadą na drogę serwisową nie rozbijając autek o jakąś tam latarnię.

  5. Ten gościu w głupiej czapce na fotce to jakiś nowy model z Lublina ?

  6. Zdjęcie nr 1. Gratulacje! Super lans!

  7. dobrze że Hołowczyc tego nie widział, bo by zechciał wszystkie latarnie zdemontować i byłoby ciemno w Lubliniewie

  8. gdyby jechał 50km to nie byłoby sprawy…

Z kraju