Piątek, 24 maja 202424/05/2024
690 680 960
690 680 960

Volkswagen uderzył w przepust. Kierowca poważnie ranny

Wczoraj w Brodzicy samochód osobowy uderzył w betonowy przepust. Powodem była zbyt duża prędkość.

Do zdarzenia doszło w Brodzicy pod Hrubieszowem. Na lokalnej drodze, mężczyzna kierujący volkswagenem passatem, jadąc z nadmierną prędkością stracił nagle panowanie nad kierownicą, w wyniku czego auto wpadło w poślizg, zjechało z drogi do przydrożnego rowu a następnie uderzyło w betonowy przepust.

Na miejscu wypadku interweniowała straż pożarna, pogotowie ratunkowe oraz policja. Kierujący autem 49-letni mężczyzna został z obrażeniami ciała przewieziony do szpitala. Jak poinformowali lekarze, doznał on m.in. urazu płuc i złamania żeber. Jak ustalili funkcjonariusze policji, przyczyną zdarzenia było to, że kierujący prawdopodobnie nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze.

Z kolei w samym Hrubieszowie, przy ulicy Zamojskiej, samochód osobowy mitsubishi potracił pieszego. Jak ustalili policjanci, mężczyzna przechodził przez jezdnię poza przejściem dla pieszych. Dodatkowo badanie trzeźwości wykazało, że miał on ponad 3 promile alkoholu w organizmie.

Pieszy został przewieziony do szpitala. Kierujący autem, 78-letni mieszaniec Werbkowic był trzeźwy. Teraz 45-letni pieszy odpowie za spowodowanie zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym.

Volkswagen uderzył w przepust. Kierowca poważnie ranny

(fot. KPP Hrubieszów)
2014-05-15 23:42:45

4 komentarze

  1. Niech ginie!

  2. mgr. Ćwierćcipkiewicz

    Tak jak wycina się przydrożne drzewa, żeby samochody, które przejmą panowanie nad kierowcą się o nie nie rozbijały, powinno się też „wyciąć” takie przepusty, i latarnie, zasypać rowy i z każdej strony drogi zabronić uprawy roślin, żeby przypadkiem kierujący nie musiał płacić odszkodowania za ich zniszczenie..

  3. dajcie namiary na gościa bo części potrzebuje do takiego paska

    • Cieć z Lubartowskiej

      Poczekaj aż gościu wróci ze szpitala i osobiście zadecyduje, szrot, czy składanie puzzli