Niedziela, 19 maja 202419/05/2024
690 680 960
690 680 960

„Pan wymyśla, ja muszę tak jeździć” – Skrajnie nieodpowiedzialna kierująca stanie przed sądem

Bez prawa jazdy, niesprawnym autem, trójka dzieci bez fotelików – tak jechała 32-latka. „Ja muszę tak jeździć” zakomunikowała.

Funkcjonariusze Ruchu Drogowego z Komendy Miejskiej Policji w Białej Podlaskiej patrolując ulice powiatu zatrzymali w Konstantynowie do kontroli samochód osobowy, którym kierowała 32-letnia kobieta. Gdy mundurowi podeszli do auta, zauważyli w środku trójkę dzieci, które siedziały bez żadnych zabezpieczeń. Dzieci w wieku od 2 do 6 lat podróżowały bez fotelików a na dodatek żadne z nich nie miało zapiętych pasów bezpieczeństwa.

Auto na dodatek miało popękana szybę czołową, a gdy kierującą poproszono o dokumenty, oświadczyła że ich nie ma. Po chwili wyszło na jaw, że kierująca nie posiada w ogóle uprawnień do kierowania pojazdami, zaś sam samochód nie ma ważnej polisy OC. Jednak to co nastąpiło za kilka minut, przeraziło nawet funkcjonariuszy, którzy od wielu lat służą w policji i niejedno już widzieli.

Gdy jeden z policjantów zwrócił kobiecie uwagę, że w ten sposób powoduje zagrożenie dla swoich dzieci, usłyszał: „Pan wymyśla, ja muszę jeździć samochodem, wielokrotnie zdawałam prawo jazdy i mi go nie chcieli dać!”

-Policjanci drogówki z uwagi na rażące wykroczenia popełnione przez 32-latkę oraz brak możliwości uświadomienia jej, że postępuje w sposób niezgodny z przepisami i niebezpieczny odstąpili od postępowania mandatowego i poinformowali kierującą, że sprawą jej popełnionych przez nią naruszeń prawa zajmie się sąd- wyjaśnia podkom. Jarosław Janicki z bialskiej policji.

(fot. lublin112)
2014-05-16 09:00:25

7 komentarzy

  1. Po prostu idiotka

  2. Ciekawe ile jeszcze takich upośledzonych półgłówków jeździ po PL drogach…

  3. Jak to k***** musi!!!!!!! Ile rzeczy ja musze a nie moge/nie mam możliwosci.

  4. Pan Sołtys z Lublina

    Skoro idiotka nie dała sobie uświadomić, że narażała dzieci na utratę zdrowia, a może i życia, to Sąd Rodzinny powinien zastanowić się czy ten pustak jest w stanie wychowywać swoje dzieci. Tak jak to się dzieje kiedy pijana mamuśka zajmuje się dziećmi.

  5. Odstapili od postepowania mandatowego….? wystarczy udac głupka zeby nie dostac mandatu?
    i pojechala z dziecmi do domu??????? bo nie napisane jest ze zabrano jej samochod i puszczono pieszo z dziecmi…..

  6. Skoro kilkakrotnie nie zdała egzaminu to znaczy,że niema pojęcia do jazdy. Rower i riksza dzieciaki by chociaż miały frajdę!