Sobota, 18 maja 202418/05/2024
690 680 960
690 680 960

Zderzenie dwóch ciężarówek na al. Kraśnickiej. Sprawca z tygodniowym stażem

Dzisiaj przed południem, na al. Kraśnickiej w Lublinie doszło do zderzenia dwóch samochodów ciężarowych. Na szczęście nikt nie został ranny.

Do zdarzenia doszło o godzinie 11:15 na al. Kraśnickiej w Lublinie, w rejonie szpitala. Oba pojazdy jechały od strony Kraśnika, zderzyły się przed światłami przy ulicy Konstantynów. Jak ustaliliśmy, pierwsze auto zatrzymało się na czerwonym świetle, wtedy w tył naczepy z impetem uderzyła kolejna ciężarówka.

Na miejscu interweniował służby ratunkowe, na szczęście kierującemu daf-em nic poważnego się nie stało. Jednak kompletnie rozbite auto nie było w stanie samodzielnie zjechać w bezpieczne miejsce. Dopiero specjalistyczny holownik ze straży pożarnej usunął pojazd z ulicy.

Kierujący daf-em, czyli sprawca zdarzenia miał tygodniowy staż jazdy tego typu pojazdami.

Przez blisko godzinę ruch w miejscu zdarzenia był całkowicie wstrzymany. Samochody były kierowane objazdem przez ulicę Zwycięską do Orkana zaś komunikacja miejska w kierunku centrum objazdem z al. Kraśnickiej przez Orkana do Bohaterów Monte Cassino.

Zderzenie dwóch ciężarówek na al. Kraśnickiej. Sprawca z tygodniowym stażem

(fot. lublin112)
2014-05-16 13:02:54

5 komentarzy

  1. Ktos pajacowi nie powiedzial ze 20 ton hamuje troszke inaczej niz jego fiat126 na polnej drodze ??
    Całe szczescie ze wjechal jeszcze w inna ciezarowke a nie osobowke z dzieciakami na tylnym siedzeniu ://

    Zabierac prawko takim !!

  2. Wielkie mi halo. Ludzka pomyłka i błąd – tyle w temacie. Nie potrzebnie autor napisał z tym tygodniowym stażem. Chłopaku co spowodowałeś stłuczke, nie przejmuj się, lampy kupi się nowe, bidy nikomu nie narobiłeś tylko samchodowi, raz spadłeś z konia, ale odrazu na niego wsiadaj z powrotem bo Ci ucieknie. A Ci którzy mówią żeby prawko zabierać to niech najpierw swoje błędy sobie przypomną a dopiero cudzymi się zajmują (syndrom polaczka).

  3. jeżdżę często kraśnicką , pytam KIEDY W KOŃCU POLICJA ZACZNIE CZĘSTRZE KONTROLE CIĘŻARÓWEK ,prędkości z jakimi się poruszają ,nagminne blokowanie lewego pasa , widziałem wczorajszy wypadek i szczęście że nie było pomiędzy ciężarówkami osobówki , POLICJA nie śpijcie bo się obudzicie za późno

  4. Pomyłka, sprawca z kilkuletnim stażem, tylko akurat tym autem jeździł tydzień w zastępstwie za innego kierowcę.