Niedziela, 14 lipca 202414/07/2024
690 680 960
690 680 960

Nie żyje motocyklista poszkodowany w wypadku w Bogucinie (zdjęcia)

Dziś rano w szpitalu zmarł 24-latek poszkodowany we wczorajszym wypadku w Bogucinie. Mężczyzna jadąc motocyklem zderzył się z pojazdem osobowym, którego kierowca wyjechał na drogę z parkingu pobliskiej restauracji. W sprawie zdarzenia drogowego lubelscy policjanci prowadzą cały czas czynności.

Do zdarzenia doszło wczoraj przed godziną 17.00 w miejscowości Bogucin w powiecie lubelskim. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie, z którego wynikało, że motocykl zderzył się z pojazdem osobowym. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego, policja, a także śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Jak wynika ze wstępnych ustaleń policjantów, kierujący pojazdem osobowym marki Land Rover 55-latek, wyjeżdżając z parkingu restauracji zderzył się z 24-latkiem kierującym motocyklem marki Honda. Motocyklista został zabrany przez Lotnicze Pogotowie Ratunkowe do szpitala w Lublinie.

Niestety w wyniku odniesionych obrażeń młody mężczyzna zmarł dziś rano. Szczegółowe okoliczności wypadku wyjaśniają policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Lublinie.

PRZECZYTAJ

Wyjeżdżał z parkingu motocyklem, zderzył się z ciężarówką. Dwie osoby w szpitalu (zdjęcia)

45 komentarzy

 1. Motocyklista jechal od srony ronda. Nie miał gdzie się jeszcze rozpędzić wiec raczej nie mial duzej prędkości.Kierowca auta nie zauważył. Ludzki błąd który mógł popełnić każdy z nas.
  Jedyna uwaga to może do tego, ze wyjeżdżając z parkingu chyba nie wolno skręcić tam w lewo

  • Patrząc na uszkodzenia, śmiem twierdzić inaczej co do prędkości.

  • Czy wiesz w ile sekund i na jakim odcinku drogi może się rozpędzić do 100 taki motocykl ? więc nie dyskutuj jeżeli nic nie wiesz w tym temacie .

  • Na jednym kole od ronda to musial niezle przypierdolic po gazie

  • nie wiem ale się wypowiem. Idealny przykład. Przeczytaj wcześniejszy artykuł tam świadek opisuje jak wyglądała jazda tego samobójcy. Kierowcy osobówki tylko szkoda, bo będzie miał oszołoma na sumieniu. Ale cóż, selekcja naturalna.

Dodaj komentarz

Z kraju

Sport