Kto widział wypadki z udziałem rowerzystów?

Lubelscy policjanci poszukują świadków dwóch zdarzeń drogowych, w których ucierpieli rowerzyści. Do pierwszego z nich doszło w Jakubowicach Konińskich, zaś do drugiego w Lublinie.

Policjanci z Wydziału ds. Wykroczeń i Przestępstw w Ruchu Drogowym KMP w Lublinie prowadzą czynności w sprawie wypadku drogowego do którego doszło 18 czerwca około godziny 20:00 w miejscowości Jakubowice Konińskie przy ul. Lubelskiej. Z informacji jakie posiadają policjanci wynika, iż kierujący rowerem jadąc drogą w nieznanych okolicznościach przewrócił się doznając obrażeń ciała.

Osoby, które były świadkami zdarzenia proszone są o zgłaszanie się do Wydziału ds. Wykroczeń i Przestępstw w Ruchu Drogowym KMP w Lublinie, pokój nr 158 lub kontakt telefoniczny z prowadzącym postępowanie pod nr tel.: 47 811 50 28 ew. z najbliższą jednostką policji pod numerem 112.

Do drugiego wypadku drogowego z udziałem rowerzysty doszło w dniu 30 lipca około godziny 22:30 w Lublinie przy ul. Tulipanowej. Z zebranych w sprawie materiałów wynika, że kierując rowerem w nieznanych okolicznościach, najprawdopodobniej w wyniku zderzenia z innym pojazdem doznał obrażeń ciała.

Osoby, które były świadkami zdarzenia proszone są o zgłaszanie się do Wydziału ds. Wykroczeń i Przestępstw w Ruchu Drogowym KMP w Lublinie, pokój nr 158 lub kontakt telefoniczny z prowadzącym postępowanie pod nr tel.: 47 811-53-34, lub 112.

(fot. pixabay.com)

9 komentarzy

 1. A co z ta korporacja taxowkarska bolt ktorej kierowcy pod prad jezdza?

  • Kapitanie Ucho istnieje coś takiego jak ó ą ż/ x2/. Wiesz co te litery w języku polskim oznaczają?

 2. Przewrócił się w nieznanych okolicznościach? Rowerzysta nie wie co mu się stało? A może na sarnę wpadł ?No nic dziwnego bo jeżdżą tymi różnymi środkami transportu indywidualnego urągając wszelkim prawom a zwłaszcza zdrowemu rozsądkowi i jeszcze mają potem pretensje .

 3. Co się dziwić jak te barany w Jakubowicach jadą ulicą chociaż jest piękna szeroka asfaltowa ścieżka dla rowerów. Kierowcy po prostu nie spodziewają się że przy takiej ścieżce trafiają się idioci jadący po ulicy i nieszczęście gotowe.

 4. Przewrócił się w nieznanych okolicznościach? Rowerzysta nie wie co mu się stało? A może na sarnę wpadł ?No nic dziwnego bo jeżdżą tymi różnymi środkami transportu indywidualnego urągając wszelkim prawom a zwłaszcza zdrowemu rozsądkowi i jeszcze mają potem pretensje .

 5. Torbę w łańcuch mu wciągneło i nieszczęście gotowe.A w kasku jechał?

 6. W Jakubowicach jest DDR, więc potrącenie na jezdni mógł wziąć na siebie jakiś szeryf.

  • Pamiętaj ze oni jeżdżą rowerami „szosowymi”. Więc muszą poruszać się jezdnią!
   Banda upośledzonych ******.

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.8208zł -0.41%
  • GBP 5.2393zł -0.5%
  • EUR 4.5414zł -0.37%
  • CHF 4.1265zł -0.21%

  Polub nas

  Materiały wideo

  Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
  Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
  99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
  W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
  W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

  Co? Gdzie? Kiedy?

  Trwa akcja charytatywna w Parafii Matki Bożej Bolesnej w Kraśniku
  Oprowadzania po wystawach w Galerii Labirynt
  Dzisiaj zaczynają się Wydziałowe Drzwi Otwarte UMCS
  W Lublinie odbędzie się kolejna edycja „Nocy Sów”. Tym razem w formie online
  W Chatce Żaka na żywo zagra Orkiestra św. Mikołaja