690 680 960

Kierowca ciężarówki wrócił z Włoch. Został zabrany do szpitala z podejrzeniem koronawirusa (zdjęcia, wideo)

Przyjechał ciężarówką z Włoch i źle się poczuł. Postanowił powiadomić o tym służby medyczne. Mężczyzna został zabrany do szpitala. Jego pojazd zabezpieczają policjanci.

Do zdarzenia doszło w piątek po godzinie 11 na terenie Strefy Ekonomicznej na lubelskim Felinie. Do zaparkowanej na zatoce przystankowej ciężarówki podjechała karetka pogotowia ratunkowego oraz policja. Ubrani w specjalne kombinezony ratownicy zabrali kierowcę auta do szpitala na badania. Mężczyzna trafił do Kliniki Chorób Zakaźnych Samodzielnego Publicznego Szpitala Klinicznego nr 1 przy ul. Staszica w Lublinie.

Jak ustaliliśmy, kierowca sam zadzwonił po służby ratunkowe. Tłumaczył, że właśnie przyjechał z Włoch i źle się poczuł. Dodał, że ma objawy mogące sugerować zarażenie koronawirusem. Obecnie lekarze prowadzą badania mężczyzny, służby sanitarne ustalają zaś, gdzie dokładnie w ostatnim czasie przebywał kierowca i z kim miał kontakt.

 

 

Ciężarówka została zabezpieczona przez policjantów. Wyłączony z użytkowania został także przystanek komunikacji miejskiej, na którym stoi pojazd. Z kolei piesi muszą korzystać z chodnika po drugiej stronie ulicy.

 

(fot. lublin112, nadesłane)

40 komentarzy

  1. Kiedy dojdzie wirus do Polski i zrobi czystkę z grzeszników? Kiedy? I tych Polaków wyjedzajacych za granicę skarżę na podziemia!

Kursy walut

  • USD 4.4911zł -0.34%
  • GBP 5.4564zł 0.76%
  • EUR 4.6892zł 0.45%
  • CHF 4.758zł 0.34%

Polub nas

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

A może tak w ostatnim miesiącu roku warto odwiedzić Teatr Muzyczny? Sprawdź!
Mikołajki w VIVO! Lublin
Badania bez skierowania. Okulistyczne Mikołajki w Poradni Okulistycznej Dziecięcej 1 Wojskowego Szpitala Klinicznego z Polikliniką SPZOZ w Lublinie
Walka o drugie z rzędu zwycięstwo na własnym parkiecie, konkurs „Rzuty za buty” i bezpłatny popcorn, czyli kolejny mecz koszykarskiej Lublinianki już w niedzielę
Zbiórka na rzecz psychiatrii dziecięcej