690 680 960

Ekspresówkę z Niedrzwicy Dużej do Kraśnika otworzą jednak w sobotę. Zobacz jak wygląda trasa z lotu ptaka (zdjęcia)

To już pewne. Jutro przed południem udostępniony dla kierowców zostanie ostatni odcinek drogi ekspresowej S19 Lublin – Rzeszów.

Była mowa o piątku, jednak wiadomo już oficjalnie, że otwarcie ostatniego odcinka drogi ekspresowej S19 Lublin – Rzeszów odbędzie się w sobotę. Ma to nastąpić około godziny 9 w formie uroczystej. Swój udział zapowiedzieli już m.in. minister infrastruktury Andrzej Adamczyk, wojewoda lubelski Lech Sprawka a także lokalne władze samorządowe oraz przedstawiciele inwestora i wykonawcy.

Na razie nikt nie chce zdradzać, czy na wydarzeniu obecni będą premier Mateusz Morawiecki oraz prezes PiS Jarosław Kaczyński. W ostatnich dniach pojawiły się bowiem liczne informacje, iż udostępnienie trasy kierowcom przeciąga się właśnie z uwagi na napięty terminarz polityków, którzy uczestniczyć w otwarciu trasy.

Wszystko więc wskazuje, że jeszcze przed południem pierwsi kierowcy będą mogli skorzystać już z całego odcinka trasy od końca obwodnicy Lublina do przedmieść Rzeszowa.

(fot. nadesłane/Kacper)

64 komentarze

  1. Już gotowa od tygodnia i zamiast służyć to czeka na okienko w napiętym grafiku pisiorów co chcą sobie przywłaszczyć wykonanie. To nie oni zaczeli budować a lech nigdy tam nie był bo jest znany z nazw ulic rond pomników dróg miesięcznic ale nic w swojej prezydenturze nie zrobił co można zapisać w historii polski. Ci co ukradli księżyc to nie urośli i nie wyrośli. Dziecinada

    • a jednak nie udało się wam putinowskie ……. zablokować ani Via carpatii ani Via Baltiki powstają budowane prze PIS wbrew wam putinowskie targowickie ………….

  2. takie brednie mogą rozgłaszać ty lko putiniowskie targowickie …………… przypominamy putinowskim targowickim ………… nie udało się zablokować budowy Via carpatii i PIS wbrew wszystkiemu i oporowi ludzi poko przeforsował i dopiął swego po 5 ltatch budowy jest pierwszy odcinek ważnego korytarza komunikującego części kontynentu.

Kursy walut

  • USD 4.4325zł 1.12%
  • GBP 5.3212zł 0.85%
  • EUR 4.7476zł 0.6%
  • CHF 4.7856zł 0.84%

Polub nas