690 680 960

Dwóch poszukiwanych w rękach policjantów. Jednego mundurowi wyciągnęli z szafy, drugi prosto z ulicy trafił do więzienia

Policjanci z Lublina w miniony poniedziałek zatrzymali dwóch poszukiwanych mężczyzn. Jeden ma do odsiadki 1,5 roku pozbawienia wolności, drugi poszukiwany był przez sąd celem doprowadzenia do zakładu karnego do odbycia kary 4 lat pozbawienia wolności za udział w pobiciu ze skutkiem śmiertelnym.

Pierwszy w ręce policjantów wpadł poszukiwany 46-latek z Lublina. Mundurowi posiadali wiedzę, że mężczyzna ukrywa się w jednym z mieszkań na terenie miasta.

Mieszkanie policjantom otworzyła partnerka mężczyzny, która twierdziła, że 46-latka nie ma w mieszkaniu. Kryminalni nie uwierzyli w relację kobiety i podczas sprawdzania mieszkania ujawnili poszukiwanego 46-latka. Mężczyzna przed policjantami w jednym z pokoi ukrył się w szafie. Poszukiwany był za przestępstwa przeciwko mieniu, a do odsiadki ma 1,5 roku pozbawienia wolności.

Jeszcze tego samego dnia w godzinach wieczornych kryminalni wspólnie z policyjnymi wywiadowcami zatrzymali kolejnego poszukiwanego mężczyznę. Do zatrzymania doszło w rejonie szpitala przy ulicy Jaczewskiego w Lublinie.

Policjanci z Zespołu Poszukiwań i Identyfikacji Osób ustalili, że 34-letni poszukiwany pseudokibic jednej z lubelskich drużyn ukrywający się poza granicami kraju przyjechał do Lublina. Poszukiwany był przez sąd celem doprowadzenia do zakładu karnego do odbycia kary 4 lat pozbawienia wolności za udział w pobiciu ze skutkiem śmiertelnym. Do zdarzenia doszło w maju 2016 r. w pobliżu Skaryszewa. W wyniku pobicia zginął 33-latek ze Stalowej Woli.

34-latek był kompletnie zaskoczony w chwili zatrzymania. We wtorek został doprowadzony do zakładu karnego w celu odbycia zasądzonej kary 4 lat pozbawienia wolności.

(fot. Policja Lublin)

Jeden komentarz

  1. uważam, że 4 lata to za mało

Kursy walut

  • USD 4.413zł -0.16%
  • GBP 5.3808zł 0.35%
  • EUR 4.7109zł 0.1%
  • CHF 4.7477zł -0.53%

Polub nas