Po wypadku zablokowany jest zjazd z al. Tysiąclecia w ulicę Grafa. Miał tam miejsce wypadek.
Jak co weekend, w Kazimierzu Dolnym odbędzie się wiele wydarzeń, do wzięcia w których, zaproszeni są także turyści. Wybierając się w weekend do tego urokliwego miasteczka, warto skorzystać z oferty.
Do groźnego wypadku doszło wieczorem na al. Witosa. Wciąż występują utrudnienia w ruchu.
Młody mężczyzna został potrącony przez daewoo na przejściu dla pieszych na al. Witosa. Z obrażeniami ciała został przetransportowany do szpitala.
Po wypadku na ulicy Radziwiłłowskiej występują utrudnienia w ruchu. Na miejscu pracują policjanci, ustalając okoliczności zdarzenia.
Dzisiaj po południu na parkingu supermarketu doszło do pożaru samochodu osobowego. Udało się nie dopuścić do całkowitego spłonięcia auta.
Nie było przecinania wstęgi, tylko krótkie przemówienia zaproszonych gości. Punktualnie o godzinie 13 pierwsi kierowcy pojechali zachodnią obwodnicą Lublina.
Do groźnego wypadku doszło dzisiaj przed południem na obwodnicy Bełżyc. Pasażerski bus wjechał do rowu.
Dzisiaj przez Lublin przejedzie konwój ciężarówek Coca-Cola. Na trasie przejazdu mogą pojawić się utrudnienia w ruchu.
Po zderzeniu dwóch samochodów osobowych na ul. Smorawińskiego, kierowcy mają spore problemy z przejazdem. Na miejscu pracują policjanci.
Strażnicy graniczni z Portu Lotniczego Lublin chcą być zabezpieczeni na każdą sytuację. Otrzymali właśnie kombinezon przeciwwybuchowy.
Już po raz drugi w Bychawie odbędzie się turniej piłki halowej organizowany w w celu przedświątecznej pomocy dla potrzebujących rodzin z dziećmi. Aby wziąć udział w piłkarskich zmaganiach, każda z drużyn w ramach wpisowego ma przygotować paczkę żywnościową.
Trzech bezdomnych zatrzymali lubelscy policjanci. Dwaj z nich odpowiedzą za podwójne zabójstwo, trzeci za pomoc i zacieranie śladów. Wszyscy trafili do aresztu.
Przez dwie najbliższe noce część kierowców korzystających ze skrzyżowania al. Sikorskiego i Solidarności będzie musiała kierować się na objazdy. Inaczej pojedzie też komunikacja miejska.
Dzisiaj po południu zaczął się palić opuszczony budynek przy ulicy Fabrycznej. Niewiele brakowało, aby płomienie przeniosły się na dach.