Policjanci z Gdyni poszukują mieszkańca naszego regionu, który uciekał przed policją kradzionym samochodem. Podczas pościgu radiowóz dachował. Uciekinier porzucił auto i oddalił się pieszo.
Do dwóch, na szczęście niegroźnych pożarów, doszło wieczorem w Lublinie. Pierwszy miał miejsce na Kośminku, drugi na Kalinowszczyźnie.
Padający śnieg sprawia, że warunki do jazdy na większości dróg w naszym regionie, znów się pogarszają. Na wielu lokalnych trasach zrobiło się bardzo niebezpiecznie, gdyż pod śniegiem znajduje się warstwa lodu.
W niedzielę przed południem na skrzyżowaniu ul. Poligonowej z ul. Willową auto osobowe uderzyło w sygnalizator. W zdarzeniu nikt nie ucierpiał.
Do nietypowego zdarzenia doszło wczoraj w jednym ze sklepów spożywczych w Lublinie. Pracownica z odciętym palcem trafiła do szpitala.
W niedzielę przed południem na ul. Kalinowszczyzna doszło do zderzenia trzech aut. Powodem kolizji było niedostosowanie prędkości do warunków panujących na drodze przez jednego z kierowców.
Kolejni kierowcy, w wyniku niedostosowania prędkości do warunków panujących na drodze, uszkodzili sygnalizatory świetlne. Tym razem w rejonie Placu Bychawskiego.
W niedzielę rano na ul. Filaretów auto osobowe uderzyło w sygnalizator świetlny. Kierujący pojazdem nie odniósł obrażeń.
W niedzielę rano na skrzyżowaniu ul. Do Dysa z al. Spółdzielczości Pracy auto osobowe uderzyło w sygnalizator. W zdarzeniu nikt nie ucierpiał.
W Świdniku ludzie znowu wyjdą na ulice w porze, kiedy nadawane będą telewizyjne Wiadomości. Jak wyjaśniają organizatorzy happeningu, podobnie jak w stanie wojennym, jest to protest przeciwko propagandzie telewizji publicznej.
W niedzielę rano w rejonie skrzyżowania ul. Bohaterów Września z ul. Zelwerowicza auto osobowe uderzyło w słup latarni. Na szczęście w zdarzeniu ucierpiał jedynie pojazd.
Niewielkie utrudnienia w ruchu napotkają kierowcy na rondzie przy Makro w Lublinie. W tym znanym z tego typu sytuacji, znów doszło do zderzenia pojazdów.
Lubelski oddział Zakładu Ubezpieczeń Społecznych podsumował kontrole świadczeń w roku ubiegłym. Okazuje się, że tak jak co roku, wiele osób przebywając oficjalnie na zwolnieniu lekarskim, pracowało w swoim lub innym zakładzie pracy.
W minioną środę na ul. Filaretów doszło do zderzenia dwóch aut, na wysokości skrzyżowania z ul. Jutrzenki. Pomimo groźnie wyglądającego zdarzenia, nikt nie ucierpiał. Moment kolizji zarejestrował jeden z kierowców.
W sobotę po południu na ul. Wileńskiej doszło do potrącenia pieszej. Poszkodowana została przetransportowana do szpitala.