O mało nie wpadła toyotą do rzeki. Została ukarana mandatem

W sobotę w miejscowości Zarzeka doszło do groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego. Kierująca toyotą wypadła na zakręci z drogi, a pojazd uderzył w drzewo rosnące na brzegu rzeki.

W sobotę po południu w miejscowości Zarzeka w powiecie puławskim w gminie Wąwolnica auto marki Toyota uderzyło w drzewo. Jak nam przekazano, kierująca pojazdem, jadąc drogą pomiędzy Nałęczowem a Wąwolnicą, na łuku drogi straciła panowanie nad pojazdem, który następnie obrócił się i uderzył w drzewo rosnące na brzegu rzeki.

Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego i policja. Jak się okazało, kierująca na szczęście nie ucierpiała w zdarzeniu. Policjanci ukarali ją mandatem oraz punktami karnymi.

2017-05-06 23:36:20
(fot. nadesłane Adam)

Zobacz również

22 komentarze

  1. W Bystrej ( rzeczce obok ) wody po kolana to rzeczywiście mogła się utopić , cała wieś gapiów , lepiej pilnujcie dzieci jeżdzących środkiem drogi bez żadnej opieki . Prawda jest taka , że żeby tamtędy przejechć bez urwanego koła to trzeba się nieźle na manewrować nic dziwnego , że straciła panowanie nad kierownicą a jakiś rzyczliwy wezwał służby ratunkowe z połowy powiatu .

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Spot lubelskich samochodów egzotycznych w Relaksie
Miasteczko pełne wrażeń nad Zalewem w Kraśniku
Festyn Rodzinny w parku miejskim w Łukowie
Święto Pszczół oraz otwarcie Pasieki UMCS
Powiatowy Piknik Pszczelarski w Dęblinie