Al. Solidarności: Chciała skręcić w lewo ze środkowego pasa, doprowadziła do zderzenia

Dwie osoby, w tym dziecko, trafiły do szpitala po zderzeniu dwóch aut na skrzyżowaniu ul. Lubomelskiej z al. Solidarności. Powodem wypadku był niebezpieczny manewr kierującej oplem.

Do zdarzenia doszło w niedzielę około godziny 13 na skrzyżowaniu ul. Lubomelskiej z al. Solidarności. Policjanci z lubelskiej drogówki ustalili, że kierująca oplem, jadąc w kierunku Chełma środkowym pasem, podjęła manewr skrętu w lewo. Kobieta chciała pojechać w kierunku al. Kompozytorów Polskich, jednak doprowadziła do zderzenia z peugeotem, jadącym sąsiednim pasem. Po zderzeniu opel uderzył bokiem w metalowy słup.

Na miejscu interweniował zespół ratownictwa medycznego, straż pożarna i policja. Do szpitala na badania przetransportowano dwie osoby, w tym dziecko.

W rejonie wypadku przez kilkadziesiąt minut występowały niewielkie utrudnienia w ruchu.

2017-05-07 14:44:18
(fot. lublin112.pl, nadesłane Aleksander)

14 komentarzy

 1. W tym przypadku przydałoby się zatrzymać prawo jazdy jej. Skoro nie wie z którego pasa można skręcać w lewo to ponownie na kurs i jeszcze raz do zdawania.

 2. Takie zachowanie możliwe tylko przez kierowców LUB. To samo robią powiatowe cwaniaki w drugą stronę na lewoskręcie w Lubomelska.

 3. Następna . Wczoraj podobny manewr wykonała pani w Warszawie,tylko że skrecała ze środkowego pasa w prawo .Refleks kierowcy jadącego prawym pasem uchronił od wypadku.

  • Codziennie są takie kolizje i to po kilkanaście w całym kraju. Śledzisz tylko te z udziałem kobiet za kierownicą ?

 4. Zabronić Kobietom prowadzenia pojazdów mechanicznych. Na rower, konia, krowę, koze …

 5. Andrzej ,weż ty idż do jakiegoś specjalisty ,to ci wytłumaczy że aut nie prowadzą tablice rejestracyjne ,jak cały czas myślisz ,tylko kierowcy …a ci niezależnie od rejestracyjnych zawsze dzielą się na mądrych i głupich .Pozdrowienia dla wszystkich normalnych którzy jeszcze dają radę czytać te komentarze ,bo ja już odpuszczam

 6. coraz większe tłumoki dostają prawo jazdy.
  Co trzeba mieć we łbie żeby skręcać ze środkowego ?

 7. Kobieta – one myślą że … oj przepraszam. One nie myślą, pierdu pierdu – siano w głowie i stąd takie głupie wypadki. Co chwile jakaś kolejna pokonuje szczyt głupoty. Kiedy już człowiek myśli ze nic gorszgo nie odwalą na drodze ….. niespodzianka. Jednej myli się hamulec z gazem, druga po obwodnicy pod prąd, kolejna autobusu nie widzi i czołowo przywala … no blagam. Prawo jazdy zdane za 10-tym razem i taki efekt. Nie wszystkie kobiety koniecznie muszą być kierowcami, odpuście nam i sobie. Bedzie bezpieczniej.

  • @ Laura masz spoko racje a już do zabicia jest FACET w kapeluszu albo z komórą.I to bez znaczenia czy jakieś tam LU czy inne Lxx.

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

WeFilm – Lubelskie Dni Filmu
Wielki finał piłkarskiego Turnieju Wolności w województwie lubelskim
„Obieraczki kapuściane” w Muzeum Wsi Lubelskiej
Kazimierskie Święta Sąsiada
Trwają zapisy do CITY TRAIL!