690 680 960

Al. Kompozytorów Polskich: Wymusił pierwszeństwo, doprowadził do zderzenia. Trzy osoby trafiły do szpitala

W niedzielę po południu na skrzyżowaniu ul. Elsnera z al. Kompozytorów Polskich doszło do zderzenia bmw z hondą. Trzy osoby trafiły do szpitala.

Do zdarzenia doszło w niedzielę po godzinie 12 na skrzyżowaniu al. Kompozytorów Polskich z ul. Elsnera. Jak nam przekazano, kierujący bmw wjeżdżając na skrzyżowanie z zamiarem skrętu w lewo, doprowadził do zderzenia z hondą, której kierowca skręcał z al. Kompozytorów Polskich w lewo w kierunku ul. Elsnera.

Na miejscu interweniowały zespoły ratownictwa medycznego, straż pożarna i policja. Do szpitala przetransportowano trzy osoby, jedną z bmw i dwie z hondy.

W rejonie zdarzenia przez kilkadziesiąt minut występowały utrudnienia w ruchu. Policjanci ustalają dokładne okoliczności wypadku.

2017-05-07 14:57:47
(fot. lublin112.pl)

11 komentarzy

 1. Trzy magiczne literki na rejestracji BMW jasno wyjaśniają dlaczego doszło do wypadku.

 2. LSW — hamburczyki, panoszą się w mieście wojewódzkim i tak to się kończy…

 3. Ten z hondy to powinien patrzeć gdzie jedzie bo na tym skrzyżowaniu trzeba zachować ostrożność a nie zapi…ć jak durny przy lewoskręcie zwłaszcza że tam jest przejście i ścieżka rowerowa. Ale co tam mam pierwszeństwo to już nie muszę uważać. Patrząc jak wyglądają samochody to nie wjeżdżał na skrzyżowanie 50 na godzinę a tam nie widać czy auta jadące z prawej strony jadą prosto czy skręcają w prawo wiec powinien bardziej uważać. Wina leży oczywiście po stronie kierowcy BMW, ale wystarczy że kierowca hondy nie włączył kierunkowskazu co jest tam nagminne i sytuacja może zacząć wyglądać inaczej.

  • tak, tak , niuniu, zakochany w zdezelowanych beemach. 160 wchodził w zakręt.
   Idż spać bo jutro do szkoły trza iść.

   • Chory, niedowartościowany misiu. Nie widziałeś wypadku, nie znasz kierowcy a piszesz takie farmazony, że ręce opadają. I to pewnie twoja wrodzona intelygencja powiedziała ci jak było???

 4. BMW. Będziesz Miał Wypadek. Większość kobiet za kółkiem i facetów w kapeluszach to pół biedy, przynajmniej zwykle powoli jadą. Te niesamowicie usportowione bety w 1,6 czy 2,0 i oczywiście w wersji M, to największa zmora.

Kursy walut

 • USD 4.3833zł 2.11%
 • GBP 5.2764zł 0.37%
 • EUR 4.7195zł 0.59%
 • CHF 4.7458zł 0.93%

Polub nas