Czwartek, 29 lutego 202429/02/2024
690 680 960
690 680 960

Samochód osobowy uderzył w latarnię. Kierowca w alkoholowym upojeniu

W nocy w Kraśniku samochód osobowy wypadł z drogi i uderzył w latarnię. Kierowca był kompletnie pijany.

Do wypadku doszło we wtorek około godziny 23. na ulicy Słowackiego w Kraśniku. Samochód osobowy uderzył w słup latarni. Jak wstępnie ustalili policjanci z kraśnickiej drogówki, kierujący osobowym alfa romeo mężczyzna, najprawdopodobniej w wyniku nadmiernej prędkości, stracił panowanie nad pojazdem. Auto wpadło w poślizg i uderzyło bokiem w betonowy słup latarni.

Świadkowie zdarzenia powiadomili o wszystkim służby ratunkowe. Na miejsce przyjechała straż pożarna, pogotowie ratunkowe oraz policja. W aucie znajdowały się dwie osoby, jedna o własnych siłach opuściła wrak pojazdu, żeby wydobyć drugą, strażacy musieli użyć sprzętu hydraulicznego.

Obaj mężczyźni zostali przetransportowani do szpitala. Jak się okazało po badaniach, nie doznali oni poważniejszych obrażeń ciała. U kierującego stwierdzono kilka drobnych obrażeń, zaś u pasażera tylko potłuczenia. Szybko też ustalono przyczynę zdarzenia. Mianowicie kierowca auta, mieszkaniec Kraśnika, miał 3,2 promila alkoholu w wydychanym powietrzu.

Teraz mężczyzna po wytrzeźwieniu zostanie przesłuchany a następnie stanie przed sądem. Za kierowanie pojazdem po pijanemu grozi mu do 2 lat pozbawienia wolności.

Samochód osobowy uderzył w latarnię. Kierowca w alkoholowym upojeniu
Samochód osobowy uderzył w latarnię. Kierowca w alkoholowym upojeniu

(fot. nadesłane – Marek – DZIĘKUJEMY!)
2014-12-24 12:52:55

9 komentarzy

 1. „Na Kraśniku jestem, lecę bokiem.”

 2. Takich pijakow tylko na stol i na narzady dla potrzebujacych szkoda ze przezyl zero tolerancji dla alkoholowych zamachowcow

 3. Gdzie te alkomaty w każdym domu i samochodzie?

  • Jesteś „fr”, jak myślisz, że już samo posiadanie alkomatu w domu, albo i w każdym samochodzie, zapobiegnie chęci zap…alania na dwóch gazach.
   W Polsce to nie chwyci bo narodek jest rozbrykany do nieprzyzwoitości.

 4. maryja zawsze dziewica

  Dzięki tylko bogu przeżył,bo pijanego bóg strzeże.

  • To dlatego strzeże, że sam Bóg lubi sobie golnąć tyle tylko, że nie czystej okowitki, a AMBROZJI.
   To po Nim, Jego ziemscy pośrednicy w rodzaju katabasów, duszpasterzy, dobrodziei, walą kielonka „Mszalnego”w czasie pracy.

 5. Ogólnie ostatnio 85% na tym kurierze pokazywane są wypadki z pijakami. Takim powinni zabierać prawa jazdy na dożywocie i 10 lat pierdla, Wtedy może by się bali wsiąść do samochodu.

  Ja bym ogólnie zrobił zakaz poruszania po pijaku jak ktoś alko gólnie to odrazu 2 lata kryminału.

 6. peżot to najgorszy syf jaki może być nie wiem kto to kupuje, te auta są śmiertelnie niedorobione i rozpadają się podczas jazdy oczywiście 'salon’ umywa rączki tłumacząc że to 'polskie drogi’ albo inne bzdety …

  • A co ma „peżot” do „alfy romeło”? Przecież to nawet nie wygląda podobnie. A co do samego „peżota”, to bzdury wierutne Kolego, 206-tka z 2007 roku w HDi, przelatane ponad 400 000 km i dalej jeździ bez zarzutu, oczywiście regularne wymiany oleju i elementów eksploatacyjnych, do tej pory żadnej poważnej awarii silnika (wiem, że ten model i typ silnika to po prostu udana konstrukcja, inne może niekoniecznie). Pozdrawiam, Wesołych 🙂

Z kraju

Polityka i społeczeństwo