Dwa razy wsiadł pijany za kierownicę. Na widok policjantów udawał, że śpi (foto)

68-131222

Bialscy policjanci zatrzymali mężczyznę, który dwukrotnie wsiadł pijany za kierownicę pojazdów. Za pierwszym razem 23-latek wjechał na pole uprawne, za drugim doprowadził do kolizji.

 

Do pierwszego zdarzenia doszło wczoraj przed godziną 22:00. Policjanci otrzymali zgłoszenie z treści którego wynikało, że w miejscowości Wiechowicze, nietrzeźwy mężczyzna niszczy samochodem uprawy zgłaszającego. Na miejscu policjanci zastali audi, które zawiesiło się na polu. Siedzący za kółkiem 23- letni mieszkaniec gm. Konstantynów na widok policjantów udawał, że śpi.

Mężczyzna był pijany, badanie alkomatem wykazało u niego ponad 2 promile alkoholu. Dodatkowo 23-latek nie posiadał uprawnień do kierowania. Po wykonanych czynnościach mężczyzna został zwolniony.

Po niespełna trzech godzinach, policjanci otrzymali kolejne zgłoszenie dotyczące 23-latka.

Mężczyzna wsiadł za kółko transportera, który pozostawiony mu został do naprawy. Jadąc w kierunku miejscowości Gnojno uderzył w tył jadącego przed nim volkswagena. Mężczyzna pchał ich auto przez około 200 metrów. Po tym odjechał z miejsca zdarzenia.

W trakcie prowadzonych czynności mundurowi zatrzymali 23-latka. Mężczyzna miał w organizmie niemal 2 promile alkoholu i trafił do policyjnego aresztu.

Dzisiaj mężczyzna usłyszy zarzuty. O jego dalszym losie zadecyduje sąd.

2018-07-18 10:36:52
(fot. Policja Biała Podlaska)