Przyleciał samolotem z Anglii i zaginął. Kto widział Przemysława Bielaka?

Untitled 1

Policjanci z Biłgoraja poszukują zaginionego 23-letniego Przemysława Bielaka. Mężczyzna w dniu 11 października przyleciał samolotem z Anglii na lotnisko w Jasionce pod Rzeszowem i od tamtej pory nie nawiązał kontaktu z rodziną oraz nie powrócił do miejsca zamieszkania.

 

Komenda Powiatowa Policji w Biłgoraju prowadzi poszukiwania za zaginionym Przemysławem Bielakiem zamieszkałym w miejscowości Dąbrowica w gminie Biłgoraj.

23-latek w dniu 11 października około godziny 11 przyleciał samolotem z Anglii na lotnisko w Jasionce pod Rzeszowem. Ostatni raz kontaktował się z rodziną telefonicznie tego samego dnia około godziny 17. Od tamtej chwili nie nawiązał kontaktu z rodziną i nie powrócił do miejsca zamieszkania.

Rysopis

Wzrost ok. 185 cm, waga ok. 70 kg, sylwetka szczupła, oczy niebieskie, włosy czarne, krótkie, lekko falowane, twarz szczupła, uszy małe przylegające, nos prosty średni, uzębienie pełne. Brak danych odnośnie ubioru mężczyzny.

Osoby mogące posiadać informacje na temat miejsca pobytu w/w proszone są o powiadomienie Komendy Powiatowej Policji w Biłgoraju dzwoniąc na nr tel. 84 686 82 10 bądź też nr alarmowy 997/112 lub najbliższej jednostki policji.

2017-10-17 07:19:03
(fot. Policja Biłgoraj)