Niedziela, 07 czerwca 202607/06/2026
690 680 960
690 680 960

Ostrówki: Auto uderzyło w drzewo. Kierowca w ciężkim stanie trafił do szpitala

W piątek rano pod Radzyniem Podlaskim auto uderzyło w drzewo. Kierowca w ciężkim stanie trafił do szpitala.

Do zdarzenia doszło we wsi Ostrówki gmina Wohyń około godziny 10. Kierujący autem 20-latek jadąc w stronę Wohynia, zjechał z drogi na pobocze a następnie jego pojazd uderzył w drzewo. Na miejscu interweniowała straż pożarna, pogotowie ratunkowe i policja.

Poszkodowany po wydobyciu z rozbitego auta, w ciężkim stanie został przetransportowany do szpitala. Na miejscu funkcjonariusze radzyńskiej policji ustalali wszystkie okoliczności zdarzenia. Ruch w okolicach zdarzenia odbywał się wahadłowo.

Zdjęcia dzięki uprzejmości serwisu iledzisiaj.pl.

Ostrówki: Auto uderzyło w drzewo. Kierowca w ciężkim stanie trafił do szpitala

2014-09-05 18:38:58
(fot. iledzisiaj.pl)

23 komentarze

  1. Gnój w becie sam się wyeliminował. Dobrze, że nikogo nie zabił, jak ten jadący 80 km/h na Diamentowej kkkkk. Szkoda auta, miejmy nadzieję że młody się wyliże.

  2. Ocena: 0

    przeciez to seat a nie bmw

  3. Karol, idioto! Nie znasz przyczyn, nie komentuj. Może i jechał szybko, ale przypłacił to życiem. Dzisiaj zmarł.

  4. Jak to zmarł ?!

  5. żyje ten chłopak? co bylo przyczyna

  6. piszczcie co jest. co było przyczyna ?

    • Ocena: 0

      Anulko – wszystko co potrzeba zostało napisane reszty się domyśl nie licząc na gotowca.

  7. co jest z tym chłopkiem

  8. Ofelia Cimcirymkiewiczówna
    Ocena: 0

    Mnie sie wydaje, że to Najwyższy potrzebował powiększyć grono aniołków, pstryknął przenajświętszym palcem w kufer autka, a kandydat na aniołka nie opanował pojazdu w walnął w pierwsze drzewo jakie miał w pobliżu.

  9. żyje czy zmarł? Miał być przewieziony do innego szpitala i co zmarł?

  10. co z kierowcą?Czy ktoś wie?

Z kraju

Lubelski biznes

Biznes i handel

Sport

Polityka

Społeczeństwo

Zdrowie i styl życia

Nauka i technologia