Celowo uderzył autem w drzewo, dachował na chodniku. Kierowca alfa romeo miał 3 promile (zdjęcie, wideo)

DSC05293

W poniedziałek wieczorem w Tomaszowicach doszło do groźnego zdarzenia drogowego. Pijany kierowca alfa romeo celowo doprowadził do zderzenia z drzewem, a następnie pojazd dachował.

 

Do wypadku doszło w poniedziałek przed godziną 21 na drodze wojewódzkiej nr 830 w miejscowości Tomaszowice. 29-latek kierujący pojazdem marki Alfa Romeo, jadąc z ogromną prędkością w kierunku Nałęczowa, nagle zjechał z drogi, a następnie pojazd bokiem uderzył w drzewo i dachował na chodniku biegnącym wzdłuż drogi.

Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego i policja. Jak się okazało kierujący pojazdem miał w organizmie 3 promile alkoholu i jak przekazał ratownikom, chciał popełnić samobójstwo wjeżdżając pojazdem w drzewo.

 

Mężczyzna z obrażeniami ciała został przetransportowany do szpitala. Na szczęście w momencie zdarzenia na chodniku nie było pieszych. Policjanci ustalają dokładne okoliczności wypadku. W rejonie zdarzenia nie ma utrudnień w ruchu. Mogą się one pojawić w momencie zabierania rozbitego pojazdu na lawetę.

2017-07-24 22:52:49
(fot. lublin112.pl, nadesłane Marek)