690 680 960

Uciekała przed policją, wjechała w słup energetyczny. Kobieta była pijana

Swoją jazdą zwracała na siebie uwagę innych uczestników ruchu drogowego. Nic więc dziwnego, że dostrzegli ją też policjanci. Kobieta na ich widok zaczęła uciekać.

We wtorek około godziny 20 kierowcy jadący przez Jakubowice Konińskie dostrzegli seata poruszającego się bez oświetlenia. Widok ten nie umknął uwadze funkcjonariuszy komisariatu w Niemcach, którzy patrolowali okoliczne miejscowości. Natychmiast zawrócili za autem, jednak kierująca nim kobieta na widok radiowozu zaczęła uciekać.

Jadąc ulicą Malinową na łuku jezdni straciła panowanie nad pojazdem. Auto zjechało na pobocze i uderzyło w betonowy słup sieci energetycznej. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego, policja oraz pogotowie energetyczne.

Kierująca seatem, młoda kobieta, nie odniosła poważniejszych obrażeń. Badanie alkomatem wykazało, że miała ponad dwa promile alkoholu w organizmie. Policjanci ustalają szczegółowe okoliczności zdarzenia.

Kiedy kobieta wytrzeźwieje zostanie przesłuchana i usłyszy zarzuty. Za kierowanie pojazdem pod wpływem alkoholu grozi jej do dwóch lat pozbawienia wolności oraz wysoka grzywna. Nie uniknie też kary za spowodowanie kolizji.

2016-12-27 21:41:39
(fot. lublin112.pl)

42 komentarze

 1. E tam dziesiątki a może i setki razy tak jeździła znam ją. Kupi se drugi i też będzie jeździć w końcu jesteśmy w Polszy.

 2. Jestę Inżynierę to chyba wim lepij

  lepszy seat niż audi spawane z 3 anglików

 3. Pan Sołtys z Miasta Inspiracji k/Świdnika

  Popieram Twoje zdanie na temat, Baśko – obyma rencyma.
  Szkoda, że nie ustabilizowała się na wózku – każdemu pijusowi mogłoby sie to przydarzać.
  Mnie nie, bo nie piję, ale w mojej rodzinie też. Pozdrawiam zięcia Jarka, który „dar” jazdy po kielichu, po swoim ojcu odziedziczył w genach.

 4. Maska w szpachli, pewnie w przeszłości też jej się zdarzało lub też auto od mirka handlarza.

 5. Dobrze pijaczce szkoda ze sobie nic nie zrobiła.Jak się pije to się nie siada za kierownicę.Do więzienia na 5 lat bym zamknął i zabrał prawo jazdy dozywotnio.

  • Kaśka w relacji na żywo spod samego Jaśka

   Vikib’ie – masz zbyt bardzo pobożne marzenia – jako córeńka byłego bohaterskiego milicjanta obywatelskiego zostanie przeproszona za wszelkie kłopoty związane ze spotkaniem słupa.
   Samochodzik zostanie wyklepany, za słup się cichcem zapłaci i jakoś be…

 6. Ale ze seacik miał poduszki to szok… Kolejny szczęśliwy nabywca już nie będzie ich miał w bezwypadkowej 1000% igiełce ?

Kursy walut

 • USD 4.5164zł 0.75%
 • GBP 5.4141zł -0.08%
 • EUR 4.6813zł -0.05%
 • CHF 4.7449zł -0.22%

Polub nas

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Mikołajki w VIVO! Lublin
Badania bez skierowania. Okulistyczne Mikołajki w Poradni Okulistycznej Dziecięcej 1 Wojskowego Szpitala Klinicznego z Polikliniką SPZOZ w Lublinie
Walka o drugie z rzędu zwycięstwo na własnym parkiecie, konkurs „Rzuty za buty” i bezpłatny popcorn, czyli kolejny mecz koszykarskiej Lublinianki już w niedzielę
Zbiórka na rzecz psychiatrii dziecięcej
Zbiórka darów dla potrzebujących w Ukrainie