Środa, 24 kwietnia 202424/04/2024
690 680 960
690 680 960

28 komentarzy

 1. Czy jak g[] owiniemy w złotą folią przestanie być g[] ??

 2. Co sie ludzie czepiata, postawili złom to my go wyniesiem na Szowską i bedzie po krzyku.

 3. Jak zawsze i wszędzie w Polsce… Starają się coś zrobić, źle; nic nie robią – też źle. Osobiście uważam, że jest to dobra droga to polepszenia wyglądu ulicy. Przyznaję, że czynnik ludzki również powinien być wzięty pod uwagę – dobrą decyzją byłyby częstsze piesze patrole SM i Policji na Lubartowskiej.

  Chciałem również zauważyć jak bardzo żenujące jest powiększanie P i O w każdym możliwym słowie…

  • Dla ciebie ta „dobra droga” to zapewne również używanie dezodorantu na niemyte ciało i czyste skarpety na brudne nogi. Kiedyś wojsko trawę na zielono malowało przed przyjazdem partyjnych dygnitarzy ze stolycy by ładnie wyglądała. Elewację kamienic odnawiano a w środku tynki grzyb zjadał. Niech przestaną ” starać się ” coś zrobić, tylko robią coś z sensem i gruntownie. Wrzuć do szamba ledową kulę a na pewno smród zniknie. PO myśl zanim coś napiszesz.

 4. No i fajnie!
  Ta ulica zasługuje na docenienie.
  A gimbaza niech płacze, że się boi.
  Lubartowska to serce Lublina, to zwierciadło w którym to zapyziałe miasto się odbija.
  Pogarda dla tego skrawka naszej „małej ojczyzny” jest pogardą dla jej mieszkańców, którzy nierzadko pamiętają jeszcze jak wasi dziadowie furmankami zjeżdżali tutaj z okolicznych wsi (wszak dworzec PKS był zaraz obok, pomiędzy Hanki Sawickiej i Rady Delegatów).

  • no lubartowską tak miło było przejeżdżać, ze ho ho. aż w latach 60/70 komisariat policji zrobili bo przejechać nie dali. później za stanu wojennego zomowcy z kijami czekali na rogatce.

 5. Panie Żuk- więcej pary w kotły, a mniej w gwizdek. Urządził pan tam prawdziwą „wieś potiomkinowską” ! Pic , blichtr i zero rozumu. Szkoda, że nie za prywatne pańskie pieniądze… Taki gozdzik do kożucha…

Z kraju