Środa, 29 maja 202429/05/2024
690 680 960
690 680 960

Utrudnienia w ruchu na rondzie Kuklińskiego po zdarzeniu drogowym z udziałem radiowozu AKTUALIZACJA

We wtorek po południu na skrzyżowaniu al. Solidarności z ul. Lubomelską doszło do zdarzenia drogowego z udziałem radiowozu. Są spore utrudnienia w ruchu.

Do zdarzenia doszło we wtorek przed godziną 13 w rejonie skrzyżowania al. Solidarności z ul. Lubomelską w Lublinie. Radiowóz policji jadący ul. Lubomelską w kierunku al. Kompozytorów Polski zderzył się z mazdą jadąca w stronę Warszawy. W wyniku zderzenia radiowóz wypadał poza drogę i uderzył w elementy infrastruktury drogowej. Na miejscu interweniowały służby ratunkowe. Trzy osoby, obaj funkcjonariusze policji jadący radiowozem oraz kierująca mazdą, trafiły do szpitala.

Jak wstępnie ustalono pojazd policji poruszał się używając sygnałów dźwiękowych i świetlnych zaś kierująca mazdą, poruszając się w stronę Warszawy wjechała na skrzyżowanie przy zielonym świetle. Radiowóz uderzył w bok mazdy. W rejonie wypadku są spore utrudnienia w ruchu.

Zamknięty jest wjazd w al. Kompozytorów Polskich od strony ul. Lubomelskiej oraz nie można skręcić z al. Solidarności w lewo. W stronę Warszawy zamknięty jest jeden pas ruchu.

– Z powodu wypadku na rondzie Kuklińskiego autobusy linii nr 12, 44 i 74 jadące w kierunku Czechowa kursują przez al. Solidarności i nawracają na skrzyżowaniu z ul. Dolną 3 Maja. Pojazdy nie pomijają żadnego przystanku, jednak dłuższa trasa przejazdu może wiązać się z opóźnieniami w kursowaniu – informuje Justyna Góźdź z Zarządu Transportu Miejskiego w Lublinie.

2016-02-02 14:47:33
(fot. Nadesłane Dawid, Artur, Łukasz, Jacek)

reklama

83 komentarze

  1. eh najgorsze, że jakieś bydle znowu zacznie wylewać szambo na funkcjonariuszy…”Bo wiedzieli, bo muszą…” ciekawa jestem czy dzwoniąc po pogotowie kiedy matka czy ojciec mają zawał zaznaczają dyspozytorce w trosce o bezpieczeństwo na ulicach by ambulans jechał 50km/h…jasne…a, że kretynka pozamykała się, wypierdzieliła radio na maxa albo była zbyt tępa by zareagować na sygnały oczywiście wybielona.

  2. Jest ewidentna wina policjantów bo mimo włączonych sygnałów dżwiękowych to oni mieli czerwone światło a więc mają zasrany obowiązek zachować szczególną ostrożność ale nasze polskie prawo jest bardzo kulawe więc oni będą wszystko robili aby obwinić panią z mazdy. współczuje tej pani że ta stłuczka to akurat z policjantami którzy powinni być wzorem do naśladowania ale ja osobiście nie polecam się wzorować na policjantach. Jacek życzę powodzenia i współczuję bo na pewno będzie was to kosztowało dużo zdrowia.

  3. Wina pał ewidentna ,teraz będą wszystko robić by się oczyścić nawet jeśli będzie to niezgodne z prawem,nawet zastraszają!!!

  4. Ludzie, dlaczego Wy się tak podniecacie? Wina Policjantów – tak, dlaczego mają się wywijać, skoro niestety takie mamy przepisy. To przepisy są bzdurne, bo powinno być tak, że ustąpić pojazdowi uprzywilejowanemu powinien BEZWZGLĘDNIE każdy kierowca. Niestety jest jak jest. Zachowania kierowcy nie będę komentować. Jeżeli babka jechała i nie zauważyła to sprawa losowa – pech, ale często gęsto jest tak, że kupa cwaniaków widzi i próbuje zdążyć, bo im się nie chce zatrzymywać. Jak było w tym przypadku to tylko ta Pani wie.

  5. Jeżeli nie zaistnieją, jakieś niespodziewane okolicznośći, sąd prawdopodobnie uzna winne policjanta, jedynie opinie biegłych mogą wpłynąc na wyrok oscylujący wokół współwiny.Zastanawiające jest jednak co innego, otóż porażająca ilośc wprost nienawistnych komentarzy pod adresem policji, którym skutecznie poddał się Pan Jacek, jak dobrze rozumiem mąż uczestniczki tego feralnego zdarzenia.

Wiadomości z info112