690 680 960

Podczas nielegalnego polowania zginął 16-latek. Nie ma wyroku dla Dariusza Ch., który zastrzelił chłopca

Przedłużony został proces w sprawie śmierci 16-letniego chłopca, który zginął z rąk myśliwego. Mężczyzna twierdzi, że pomylił nastolatka z dzikiem. Sędzia wyjaśniał, że potrzebuje czasu na prawidłową ocenę prawno-karną zachowań oskarżonych.

32 komentarze

 1. Do Zdziwiony ,a czemu Ty się Dziwisz ? ….w tym kraju sądy to miejsca gdzie dzieją się cuda …to co wydaje się normalne i oczywiste ,nie jest oczywiste ,oczywiste dowody nie są oczywiste bo zostały zebrane w sposób nie zgodny z prawem itd….jednym słowem cuda na kiju panie ….

 2. Wszędzie korupcja.

 3. Dożywocie powinno być.

 4. Brak w artykule informacji,że nie zgłosił do Koła Łowieckiego miejsca i czasu w którym będzie polował. To chyba zmienia kwalifikacje czynu,bo był w tym czasie zwykłym kłusownikiem. A,i pamiętajcie,wybierając się do sadu czy lasu,albo innego zagajnika,kucajcie przodem nie tyłem. Cokolwiek to znaczy!

 5. Samo zdziwieni i naiwni …sądy nie są od tego żeby było sprawiedliwie ,tylko żeby nadzwyczajna kasta miała robotę. Ktoś z was zna kogoś kto tam poszedł po sprawiedliwość i ja otrzymał ? Bo ja wręcz przeciwnie …znam tylko tych którzy idąc tam się gorzko zawiedli …

 6. legalni kłusownicy z pzł,jedna wielka patologia,alkoholizm

 7. KASTA !!!!

 8. Mam nadzieję, że sędzia czyta te komentarze czym sprawdza opinie ludu, dlatego apeluję o wydanie jak najsurowszego wyroku. I nie chodzi o zniszczenie tego człowieka, ale o danie przykładu dla wszystkich myśliwych jak ważne jest stosowanie się do reguł, jakie obowiązują podczas polowania. Nieszczęśliwych wypadków podczas polowań jest bardzo mało, zdecydowania większość to niezastosowanie się do wytycznych, a przede wszystkim upewnienia się co do rozpoznania zwierzyny. „Strzelę zanim ucieknie, po co mam się upewniać”. A to rowerzysta pomylony z dzikiem, a to chłop zbierający ziemniaki w świetle księżyca, był nawet przypadek, że rowerzysta był pomylony z zającem. Zna ktoś jeszcze bardziej absurdalne pomyłki? Rodowity mieszczuch by się tak nie pomylił.

 9. Były milicjant. Ale myślał że się uda, mataczył, zacierał ślady, wpływał na zeznania świadka & wspólnika
  I co? Haha układy milicyjne nadal działają, sądy swoich piesków pilnują. Każdy inny zwykly zabójca by wyłapał zaraz cwiare.
  Ale obywatel, to gorszy sort
  Milicjant, nawet były – dożywotnia ochronka

 10. Niech wnukom wytłumaczy że zabił człowieka

Kursy walut

 • USD 4.0199zł -0.01%
 • GBP 5.0597zł -0.12%
 • EUR 4.3334zł -0.11%
 • CHF 4.6027zł 0.1%

Polub nas