Piątek, 14 czerwca 202414/06/2024
690 680 960
690 680 960

Oferta reklamy na portalu lublin112.pl

Oferta artykułów reklamowych na stronie portalu lublin112.pl

Publikujemy treści nadesłane przez Zleceniodawcę. Materiał może zawierać grafikę, wideo oraz dwa aktywne linki. Nie ma ograniczeń, co do długości tekstu artykułu.

Artykuł publikowany jest w dniu wskazanym przez Zleceniodawcę. Link do artykułu umieszczany jest na stronie lublin112.pl i gratis na Facebooku (w zależności od wykupionej opcji)! W chwili obecnej nasz profil na Facebooku ma ponad 194 tys. polubień, obserwuje nad ponad 215 tys. użytkowników Facebooka, dziennie posty trafiają do ponad 500 tys. odbiorców. W miesiącu strona generuje 9-11 mln odsłon, a odwiedza nas ponad 1 milion unikalnych użytkowników.

Portal lublin112.pl generuje dziennie 400 – 600 tys. odsłon. Głównie są to użytkownicy z Lublina i woj. lubelskiego. Dużą grupę stanowią także odbiorcy z całego kraju.

Opublikowany artykuł widoczny jest przez dany okres na głównej stronie desktop (na komputerach), zaś przy dopłacie, artykuł reklamowy widoczny jest na głównej stronie w wersji mobile (na telefony).

Przy materiałach reklamowych promujących wydarzenia komercyjne, artykuł umieszczany jest gratis w sekcji Co? Gdzie? Kiedy? – widocznej na głównej stronie serwisu w wersji mobile (1 strona) – artykuły promujące np. koncerty.

Przy publikacji na dłuższy okres jednego materiału lub publikacji kilku materiałów w przeciągu określonego czasu istnieje możliwość negocjacji cen!

Na koniec emisji, na życzenie Zleceniodawcy, przesyłamy informację dotyczącą statystyk materiału na portalu lublin112.pl oraz postu z artykułem na Facebooku.

Publikacje reklamowe

Publikacja 24 godzinna – (materiał usuwany ze strony po publikacji)

Publikacja artykułu 3 dni – (materiał usuwany ze strony po publikacji)

Publikacja artykułu 5 dni – (materiał usuwany ze strony po publikacji)

Publikacja artykułu 7 dni – (materiał pozostaje na stronie)

Publikacja artykułu 10 dni – (materiał pozostaje na stronie)

Na prośbę klienta przesyłamy szczegółowe dane analityczne strony portalu lublin112.pl oraz statystykę strony na Facebooku. Docieramy do setek tysięcy Twoich potencjalnych klientów w Lublinie, regionie i kraju!

Reklama banerowa

Oprócz tego w ofercie reklamowej znajdują się banery. Chcesz otrzymać cennik i wszystkie informacje dotyczące możliwości reklamowych na naszym portalu? Skontaktuj się z nami – Dział reklamy tel.: 734 012 112 lub wyślij maila [email protected] 

*za publikowane treści reklamowe odpowiada autor informacji reklamowej

Z kraju