690 680 960

Seat wypadł z drogi i zatrzymał się na boku (zdjęcia)

W środę rano w miejscowości Obrowiec doszło do groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego. Pojazd osobowy wypadł z drogi i zatrzymał się na boku.

Do zdarzenia doszło dzisiaj około godziny 8:30 w miejscowości Obrowiec w powiecie hrubieszowskim. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie, z którego wynikało, że auto osobowe wypadło z drogi i zatrzymało się na boku. Na miejscu interweniowała straż pożarna z Hrubieszowa i Obrowca, zespół ratownictwa medycznego oraz policja.

– Po przybyciu na miejsce zdarzenia dwóch zastępów straży pożarnej zastano samochód osobowy poza pasem jezdni w rowie na lewym boku. Kierujący opuścił pojazd przed przybyciem zastępów straży pożarnej i został przebadany przez przybyły na miejsce zdarzenia zespół ratownictwa medycznego. Działania straży pożarnej polegały zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, odłączeniu akumulatora oraz postawieniu pojazdu na koła – przekazał st. kpt. Marcin Lebiedowicz z KP PSP w Hrubieszowie.

Policjanci ustalają szczegółowe okoliczności zdarzenia. Prawdopodobnie przypuszczalną przyczyną kolizji było niezachowanie zasad bezpieczeństwa w ruchu drogowym.

(foto.: st. kpt. Marcin Lebiedowicz)

6 komentarzy

 1. wożnica 😛 a lejce mu wypadły z łapek 😀

 2. kiedy drogę zrobią w Obrowcu ? ktoś wie ?
  Misiek narobiłeś rozwałki w sejmiku i co teraz ?
  Sasinowi musisz się nadstawić chyba

 3. To nie jest kolizja tylko próba odpalenia silnika rakietowego bo nic nie ma o drugim pojeździe który powinien brać udział w kolizji.

 4. Cieee chorobaaaa !!!

  Eee, nie jechał szybko, bo nawet do drzewa nie doleciał… 😆

 5. Owies w głowie buraka szkoda drzewa.

 6. Piszą na lewej stronie, na zdjęciu lezy na prawym boku…

Kursy walut

 • USD 4.2928zł 0.29%
 • GBP 5.2571zł -0.51%
 • EUR 4.692zł -0.34%
 • CHF 4.7023zł -0.26%

Polub nas