Po raz kolejny śmiertelnie potrącił osobę pieszą, chciał dla siebie kary w zawieszeniu. Sąd się nie zgodził

Zawodowy kierowca, który nie raz jechał tą trasą, potrącił ze skutkiem śmiertelnym przechodzącą przez jezdnię 12-latkę. Zignorował fakt, iż na sąsiednim pasie przed pasami stało auto. Co więcej, był to już drugi tego typu wypadek, jaki spowodował. Liczył, że uniknie pobytu w więzieniu.

W środę przed Sądem Rejonowym Lublin-Zachód w Lublinie zapadł wyrok w sprawie kierowcy, który na ul. Poligonowej potrącił ze skutkiem śmiertelnym 12-letnią Wiktorię. Zdarzenie miało miejsce 26 września ub.r., po godzinie 8 rano. Dziewczynka wyszła ze swojego mieszkania i skierowała się na przystanek komunikacji miejskiej. Bez większego problemu pokonała dwa pasy jezdni prowadzące w stronę ul. Willowej. Zatrzymała się na wysepce dzielącej jezdnie, oczekując na możliwość bezpiecznego przejścia dalej.

Dostrzegła ją poruszająca się fiatem kobieta. Zatrzymała się, aby umożliwić jej pokonanie jezdni. Wiktoria wykonała kilka kroków i nagle wjechał w nią rozpędzony hyundai. Kierujący nim mężczyzna poruszał się sąsiednim pasem ruchu i jak twierdził, nie zauważył stojącego przed przejściem auta, jak też pieszej na pasach. Powodem miało być oślepiające słońce. Przeczyły temu zeznania świadków, w tym kierującej fiatem kobiety którzy wyjaśniali, że piesza była dla nich dobrze widoczna. Słońce zaś znajdowało się z tyłu pojazdów.

Pierwszej pomocy poszkodowanej udzielili przypadkowe osoby. Przystąpiły one do resuscytacji krążeniowo-oddechowej. 12-latka w krytycznym stanie została przetransportowana do szpitala. Jej obrażenia były tak poważne, że pomimo starań lekarzy, dziewczynka zmarła nie odzyskawszy przytomności.

W trakcie prowadzonego dochodzenia biegły ustalił, iż mężczyzna poruszał się z prędkością przekraczającą 70 km/h, a więc o ponad 20 km/h więcej, niż jest dozwolone w tym miejscu. Józef B. przyznał się do winy, choć utrzymywał, że nie jechał tak szybko. W trakcie procesu wyszło też na jaw, że to nie pierwszy tragiczny w skutkach wypadek, do jakiego doprowadził. Przed laty, również śmiertelnie potrącił osobę pieszą. Pomimo tego złożył wniosek o dobrowolne poddanie się karze. Zaproponował dla siebie karę roku pozbawienia wolności w zawieszeniu.

Kategorycznie sprzeciwili się temu zarówno sąd, jak też prokurator oraz będący oskarżycielkami posiłkowymi rodzice Wiktorii. Ostatecznie 65-latek został skazany na karę 3 lat bezwzględnego pozbawienia wolności. Dodatkowo otrzymał pięcioletni zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych. Musi też zapłacić 40 tys. zł na rzecz rodziców dziewczynki oraz ponad 3 tys. zł grzywny. Sędzia argumentowała, że kara nie mogła być łagodniejsza. Józef B. jako zawodowy kierowca zignorował przepisy ruchu drogowego i wjechał na przejście dla pieszych, pomimo tego, że znajdowała się na nim już dziewczynka. Do tego wcale nie hamował. Co więcej, trasą tą jeździł bardzo często, więc powinien wiedzieć, gdzie należy zachować szczególną ostrożność.

Wyrok jest nieprawomocny.

(fot. lublin112)

Zobacz również

87 komentarzy

 1. WYROK-KPINA !!
  Jak temu sędziemu co orzekał, ktoś rozjedzie dzieciaka to życzę sprawcy takiego samego wyroku !

  • I tak nie jest zle. Na pewno znalazlby sie niejeden prokurator i sedzia, ktory przystalby na propozycje oskarzonego i dalby wyrok w zawieszeniu. Ale dziwi mnie to, ze gosc, ktory nie umie jezdzic i zabił już dwie osoby, nie dostaje dożywotniego zakazu prowadzenia pojazdow.

   • Razem z nami na bieżąco z nowościami

    Jeśli spowodowanie śmierci nie było celem człowieka to wsadzanie do więzienia będzie służyć tylko temu żeby wychodować tam z niego prawdziwego przestępcę i to dopiero będzie zagrożenie.
    Przykre jest ile jadu mają ludzie w naszym społeczeństwie i podobają się takie wyroki.

    • To jak zatem rozwiązać problem gościa, który nagminnie łamie przepisy i po raz drugi zabił człowieka. Blyśnij intelektem.

     • Za mała kara finansowa, a za duża więzienia. Więzienie za pierwszym razem powinno wynosić 1 miesiąc. Później więźniowie przyzwyczajają się i czują jak u siebie, a pierwszy miesiąc jest najgorszy i daje najwięcej do myślenia.
      Tak żyją za nasze pieniądze. Jeszcze powinna być kara prac społecznych z dozorem elektronicznym.
      Tak mamy system patologiczny i nic nie zapowiada się na zmiany na lepsze, bo większości ludzi wydaje się, że większą kara odstrasza potencjalnych przestępców. Rozmawiałem z gościem co przez chwilę nieuwagi potrącił starszą panią na jezdni, która zrobiła krok do tyłu. Zatrzymał się udzielił pomocy z narzeczoną. Zmarła w szpitalu. Prokurator chciał 4 sąd dał 5. Kolega podobne zdarzenie miał i policjant powiedział, że jakby nie miał kamery w samochodzie to więzienie.

    • To nie jad lecz obawa o własne życie głąbie!!! Kara dla tego typu przestępstw ma być też przestrogą dla innych potencjalnych morderców bo może trafi to do ich zakutych łbów żeby wolniej jeździć
     i mało mnie interesuje jak zniesie to ten „bidulek”…

    • Fajnie, że jednym może się coś zaćmić w głowie bezkarnie. Tylko, że gdy komuś innemu się coś zaćmi w głowie (np 12-letniej dziewczynce przechodzącej przez jednię) to co wtedy? Ma zginąć i być nazywana Świętą Krową? Natomiast ten kto ją przejechał, (bo tez miał zaćmienie, albo nawet nie miał, ale tylko tak mówi) jest „zwyczajnym” kierowcą, któremu się coś przyćmiło, albo przydarzył się pech?
     Jeżeli oceniamy, to przykładajmy równe miary.

    • o czym ty bredzisz…? jakim celem…? Nie dość że morderca to jeszcze łgał że słońce go oślepiło… to świadczy jaki to sk..wiel!!! Normalny człowiek przynajmniej by zachował milczenie i żałował czynu a ten łże…

    • 68-letni patol? Zresztą, jak się koleżki z celi dowiedzą, że siadł za rozjechanie dziecka, to te trzy latka zamienią się dla niego na dożywocie. Nie mam jadu, ale wyrok mi się nie podoba, powinno być ze dwa razy tyle. A w ogóle, to pisze się „wyhodować”, mądralo. Najlepiej nikogo nie wsadzać, przyjąć jeszcze z milion Ahmedów i dopiero będzie jak na postępowym Zachodzie? A ty pewnie będziesz radośnie obserwować tę wolność i różnorodność zza ogrodzenia swojego strzeżonego osiedla, tak jak te dziewczyny z Niemczech, witające radośnie przybyszów.

 2. 3 lata?! no bez jaj,za morderstwo z premedytacją ,bo tak to należy nazwać…. za znęcanie się nad psem kary są zbliżone..powinien morderca zgnić w pierdlu. Wyrazy współczucia dla Rodziców 🙁 Życzę im siły i wiary w lżejsze jutro 🙁

  • 3 lata pierdla akurat mu wystarczą, ale kpiną jest to 40 tys zl zadość uczynienia i jeszcze tłumaczenie, że wyrok nie mógł być lagodniejszy. No ale fakt, jak by był jeszcze łagodniejszy to by była już całkowita kpina oraz ośmieszenie PiSowskich sądów…

   • Chyba pełofskich pokowskich…

   • Sądy to sa pełowskie głabie…

   • Zgłoś się z pretensjami do Schetyny bo to jego sędziowie

    • sugerujesz że PiS 4 rok przy korycie i nie panuje nad sytuacją w polskim sądownictwie…??? Tak czy owak źle to świadczy o władzy…!!!

     • @gekon A ty co, w letargu przez kilkanaście lat byłeś i nie wiesz co się w sądownictwie dzieje? Albo jesteś totalnym ignorantem albo typowym po-ko-dziarzem.

      Jakby od PIS’u zależało sądownictwo, to dawno by czystkę zrobili, ale się nie da tak łatwo. Ta aspołeczna i ubecka hołota tak się zalęgła i zapuściła korzenie, że nic ich nie ruszy dopóki nie wymrą. Banda donosicieli i konfidentów sprzedających się niemcom z Gersdorf na czele!

      To jest właśnie odwieczny problem od zmiany ustroju, która poprzednia władza sobie kupiła i się skumała. W przeciwnym wypadku z Amber Gold, czyścicielami kamienic, z nielegalnym składowiskami śmieci czy innymi aferami, tak łatwo by im nie poszło, aby zniszczyć tyle ludzi. Wszelkie układy i nepotyzm skutecznie utrudniają ruszenie tej kasty! Nowi sędziowie jak chcą pracować, to albo mają śpiewać jak im zagrają starzy i nowi ubecy albo won. Resztę dośpiewaj sobie sam …

  • Niestety,ale tak to jest,że człowiek uważa x razy i przyjdzie ten jeden,że się coś zaćmi w głowie na chwilę.Ostatnio wjechalem na radar w Łuszczowie mimo,że wiedziałem,że tam jest.Pasażer mnie zagadał i nawet nie wiedziałem kiedy wjechalem w teren zabudowany…

   • Skoro dajesz się zagadać pasażerowi i uważasz że „uważa się x razy i przyjdzie ten jeden kiedy się nie uważa” to lepiej oddaj prawko. Nie chcę być na jezdni, kiedy zdarzy Ci się „ten jeden raz”. Tym bardziej, że u pana z artykułu to nie był pierwszy raz – zabił już dwie (!) osoby.

  • alkoholik z wyboru i

   A rodzice mają jeszcze nagrodę dostać za brak opieki nad dzieckiem i puszczanie samo po takiej drodze?

   • A co to pajacu za nagroda?

   • „nagroda”…?!?! dla ciebie to może kilka miesięcy picia ale dla rodziców tej dziewczynki to nie nagroda…

   • jak widać wóda wypaliła ci resztki szarych komórek…

   • nie pij wiecej, już masz rozum przeżarty

   • o czym ty pajacu piszesz??? ciebie do 18stki rodzice przeprowadzali za rękę przez jezdnie???…dziewczynka szła prawidłowo…i nie przyszło jej do głowy, ze jak jedna miła pani się zatrzymała, to może bezpiecznie przechodzić…ja też się kiedyś tak zatrzymałam jak przechodziła starsza pani…ale ja zawsze patrzę w lusterka w takiej sytuacji…zdążyłam zatrąbić i ta pani stanęła zdziwiona…to uratowało jej życie…bo w tym czasie pomykał obok mnie podobny do tego facia…

 3. Ten pięcioletni zakaz prowadzenia pojazdów to kpina. Ten pan nie powinien kierować już nigdy.

  • Spokojnie, myślę że nikt mu już prawka nie wyda, uwalą go na badaniach, a jak nie to już spece z WORDu się nim zajma na egzaminie. Niestety jest jeszcze trzecia opcja, będzie jeździł bez…

  • „Ten pięcioletni zakaz prowadzenia pojazdów to kpina. Ten pan nie powinien kierować już nigdy.”
   Po drugim śmiertelnym potrąceniu?! Bezwzględnie!

   • Razem z nami na bieżąco z nowościami

    Najlepiej jakby każdemu zabrali prawa jazdy bo może zabić. Ciekawe ile by tak ludzie wytrzymali.

    • ten morderca to najwyraźniej twój kolega, że go tak bronisz..? Ale o czym można dyskutować z kimś kto nie widzi różnicy w „może zabić” od „zabił 2 osoby”…?!?!

 4. 3 lata za drugie zabujstwo z premedytacją…? Bo jak można nazwać świadome rozjechanie człowieka? Szok i niedowierzanie !!

 5. Jeżeli kiedyś bym musiał kogoś zabić to NIE kupię broni, nie pobiję na śmierć bo za to jest wyrok prawdziwy. Wezmę auto i przyjadę po prostu i tak za pierwsze zabójstwo dostanę max grzywnę hahaaa !!! Oto Polska właśnie…

 6. Strasburg czeka ! A sędzia za takie coś powinienbpublicznie odpowiadać karnie !

 7. Strasburg czeka ! A sędzia za takie coś powinien publicznie z imienia i nazwiska odpowiadać karnie ! + transmisja w TV

 8. Lepsze to niż zawiasy. Ale powinien odpowiadać za recydywę.

 9. Chcial rok w zawieszeniu? No szczyt skur..synstwa. co za dziad, takiego to do kamieniomu

 10. Wyrwać chwasta!

 11. Po co taki człowiek żyje? Jak chwast!

 12. Zabił dwie osoby i dostał 3 lata. Gdyby nie recydywa to pewnie dostałby rok w zawiasach (jak to było zapewne za pierwszym razem).

 13. Już raz zabił i był dalej zawodowym kierowcą? 3 lata? Na 5 lat zabrane PJ? Woolneeee sądyyyy ich mać, wszystkiego co najgorsze dla kasty.

 14. Zdarza się nawet najlepszym. Po prosu pechowy kierowca. Ludzie WŁAŻĄ mu pod koła i tyle. Robią to złośliwie, bo czynią to na przejściach dla pieszych.
  Inne sprawy.
  1. Nie wiadomo czy przestępca trafi do więzienia. Najpierw oczekiwanie w kolejce. Później choroba, trudna sytuacja, itp. Warunkowe zwolnienie/przerwa w odbywaniu kary, itp.
  2. Co organizator ruchu (ZDiM) oraz instytucje powołane do dbania o bezpieczeństwo ruchu (Policja/ITD) uczynią, aby poprawić bezpieczeństwo na takich wewnętrznych ekspresowych obwodnicach lubelskich dzielnic?
  Dlaczego postawienie fotoradaru w niebezpiecznych miejscach trwa latami?

  • Owszem ludzie pchają się pod koła na ulicy ruskiej, lubartowskiej, północnej, krakowskim przedmieściu i wielu innych. Dodatkowo rowerzyści nie zwalniają w miejscach przejazdów przy przejściach… W tym konkretnym, przykrym zdarzeniu kierowca dopóścił się przestępstwa…

   • alkoholik z wyboru i

    Takie wyroki pseudosędziów utwierdzą ludzi w tym że samochód ma im bezwzględnie ustąpić pierwszeństwa. Przez to pieszych ginąć będzie więcej. BRAWO!

    • Piesi nie giną przez swoje przekonania, ale przez to, że kierujący pojazdami (szczególnie samochodami) są przekonani o swojej bezkarności.
     Wyrok za ten wypadek też jest na granicy kary w zawieszeniu i gdyby nie dotychczasowy „dorobek” Pana Kierowcy Zawodowego” to być może byłyby kolejne zawiasy.

     Proszę znajdź mi przepis, który mówi, że pewnych sytuacjach kierujący samochodem nie jest zobowiązany (względnie/bezwzględnie) ustąpić pierwszeństwa pieszemu na PdP.
     Nie przywołuj mi obowiązków pieszych tylko podaj przepis pozwalający na rozjechanie człowieka na PdP?

   • 1. Wjechanie samochodem na PdP jest „zwykłym” wjechaniem, natomiast „zwykłe” wejście pieszego na PdP jest „pchaniem się pod koła”?
    2. Rowerzyści zwalniają przed wjazdem na przejazdy rowerowe (choć nie nakazują tego przepisy) dużo częściej niż Ci, którzy są do tego zobowiązani (kierujący pojazdami zbliżający się do PdP/PdR).

    Taka jest prawda.
    Porozmawialiśmy sobie. Ja wiem swoje, a Ty za pewne swoje. W zapasie zostały Ci jeszcze 2 argumenty. Jeden o tym, że w przedszkolu dzieciom….. a drugi o cmentarzach pełnych tych z pierwszeństwem.

 15. Wszyscy tu komentujący są wszechpotężnymi i nieomylnymi panami szos,ale wszystko jest niestety do czasu.Jeszcze życie i droga was zweryfikuje a wtedy myślę,że jak będziecie jeszcze w stanie to przestaniecie gadać o mordercach, etc…Jakby nie było to prawko powinien już zdać.

  • Razem z nami na bieżąco z nowościami

   Karma może do hejterów wrócić. I dla tego sędziego też.

  • Nie no, wybaczyć mu, co tam afery kręcić. Jedno dziecko w tą czy tamtą stronę…

   • A może dwoje dzieci? A może jeszcze więcej?
    Skąd wiesz, że pierwsza ofiara nie była dzieckiem? Skąd wiesz, że poza 2 ofiarami śmiertelnymi na koncie, nie było innych ofiar? Np. „tylko” rannych.
    Facet, którego słońce oślepia w plecy może jeszcze kogoś przejechał, ale nawet nie zauważył.

    • Nie wiem i jestem przerazony biernoscią sądów! Qrwisyn za pierwszym razem powinien dostac ciężki wyrok, wówczas teraz siedziałby w puszce a nie hulał dalej zabijając dzieci !

 16. Potencjalnie każdy z kierowców może stać się mordercą, bo nikt z nas nie zna przyszłości i momentu, w którym zgubi go brawura, nieuwaga, albo inny błąd podczas jazdy. Problem polega na tym, że dla podwójnego mordercy, swoistego recydywisty, należy się surowa kara nie tylko za chwilę „oślepienia”, ale za swoje stanowisko po wypadku i podczas procesu. Zero jakiejkolwiek odpowiedzialności, poczucia winy i propozycja rocznych zawiasów?! Ten człowiek nie zdaje sobie chyba sprawy z tego, co DWUKROTNIE zrobił i jakie niebezpieczeństwo stwarza w ruchu drogowym. A wyrok sądu byłby śmieszny, gdyby nie powaga sytuacji. Wstyd! Niech później sąd nie dziwi się, że morderców na drogach nie ubywa.

 17. dobrze że redakcja Lublin112 napisała o tym wyroku bo wiele osób chciało to wiedzieć . Ja uważam że wyrok jest za niski , minimum 5lat , prawko 10 lat a kara finansowa ze 3 razy wyższa . To było by minimum sprawiedliwości choć nic już nie wróci tej dziewczynce życia. To normalny morderca , jak śmiał zaproponować sobie taki niski wyrok !

 18. Jak tak czytam większość komentarzy pisali ukryci prawnicy, wyhodowani nienawiścią pewnego karła i nominowani przez wiejskiego szeryfa Zbyszka. Szkoda, że z Jezusem Ch. im nie po drodze ale jaka gmina…

 19. Jozef dziadu to pierdla hehe

 20. Bardzo przykra sprawa!!! Ale opanujecie emocje ludzie i swoje wywody !!! Bo przez ekran to każdy może pisac co chce.
  Jestem pewien ze nie wyszedł z domu z myślą żeby kogoś zabić, niestety wyszło tragicznie dla rodziny dziewczynki ale i dla niego…
  apel mój jest tylko taki żeby nie pisac głupot i bawić się w sądy bo tak naprawdę nikt nie wie co co może spotkać następnego dnia!!

  • No szczyt ! Oczywiście, że tłuk wyszedł z domu z tą myślą, może nie bezpośrednio ale przecież pamiętał doskonale że kiedyś też pozbawił kogoś życia, A ile osób zranił nie zabijając to Bóg wie… taki śmieć zdawał sobie sprawę doskonale, że nie ma predyspozycji do prowadzenia A lazł dalej za kółko. Gdzie wcześniej był sąd, gdzie Word? Kto mu dał dalej mieć pj? Teraz taka szma.ta powinna dostać dożywotkę

 21. 3 lata za zabójstwo. Podwójne. Mentalność wymiaru sprawiedliwości z 1945 roku. Bez zmian. Kasta.

 22. „W trakcie procesu wyszło też na jaw, że to nie pierwszy tragiczny w skutkach wypadek, do jakiego doprowadził. Przed laty, również śmiertelnie potrącił osobę pieszą.”

  Jak się ma do tego zamazanie skazania ? Jeżeli miał wyrok w zawieszeniu to po pół roku od końca okresu próby wszystko się kasuje i sąd nie może się na to powoływać bo w świetle prawa jesteśmy osobami nie karalnymi.

 23. Elo ty lepiej opanuj ten swój bełkot. Ten człowiek od początku kłamał , jechał znacznie szybciej niż było wolno ale do tego się nie przyznał. Żadnej skruchy u niego nie widziałem . Zmyślał że oślepiło go słońce , nikt tego nie potwierdził. Zaproponował sobie karę w zawieszeniu , gdyby miał odrobinę godności i szacunku do rodziców dziecka nie zaproponował by takiej kary . To zwykła gnida i morderca . Zabił już dwie osoby .

 24. A ja zapytam KAZDEGO KTÓRY SIE TU WYPOWIEDZIAŁ czy w okolicy gdzie zginęła 12 latka , gdzie jest szeroka dwupasmowa droga, prosta, równiutka CZY jedzie choć w okolicy 50/godz . JA wam odpowiem- NIE!!! Za każdym razem jadąc tam 50-55/godz NIE MA TAM SAMOCHODU KTÓRY BY MNIE NIE WYPRZEDZIŁ. Pokażcie sami że dobro takich jak to dziecko lezy wam na sercu ale nie tu pisaniem ALE tam w realu, tam gdzie trzeba myśleć i szanować innych i wymagac od SIEBIE zachowania szczególnej ostrożności przy zbliżaniu się do pdp.
  Zachowujecie się na drogach jakbyscie dostali wylewu testosteronu do mózgu , wy panowie i panie również.

  • mnie też tam wszyscy wyprzedzają…a ja z premedytacją jadę ok 50…ale po minięciu ostatniego przejścia powinno być 70….bo na dodatek są listwy i przejść sie nie da…przez takie absurdy ludzie jeżdżą szybciej tam gdzie nie powinni…

  • Problem w tym, że nie zawiniła prędkość, tylko brak znajomości podstawowych zasad zachowania przed PDP! I to u „kierowcy zawodowego”! Nieważne ile jadę, ale jak na drugim pasie zatrzymuje się pojazd, to mam odruch naciśnięcia na hamulec. On tego się nie nauczył, nawet podnosząc kwalifikacje. To powinno być dla sędziego podstawą do dożywotniego zakazu prowadzenia pojazdów mechanicznych już po pierwszym wypadku, a co dopiero po drugim!

  • Powiedz jeszcze, że ty tez wyprzedzasz na przejsciu? Oczywiście, że tak robisz, 99% ćfoków tak robi A potem lament ! Oj niesłusznie macie wydane PJ…

  • @Alek Nie pakuj wszystkich do jednego worka i mów za siebie. Trzeba wiedzieć kiedy i gdzie można sobie więcej pojechać, ale na pewno nie przed PDP, a tym bardziej, jak ktoś się zatrzymuje na prawym pasie.

   Tak jak już QWERTY napisał, to nie prędkość zawiniła tylko zwykłe bandyctwo. Totalne ignorowanie jakichkolwiek zasad na drodze. A już to, że po raz drugi zabija kogoś, to jest wyjątkowym sqrw…wem z jego strony i swego rodzaju patologią ze strony sądu (czytaj sędziego).

   Takie ścierwa obowiązkowo, wręcz obligatoryjnie powinni mieć do odpracowania wiele godzin, dni, tygodni i miesięcy z niepełnosprawnymi, aby doświadczyli psychicznie „uzdrowienia”. W pierdlu odsiedzi i jeszcze bardziej zgnije. Tego typu osobniki nie rokują żadnej resocjalizacji stających na bakier z systemem aksjonormatywnym.

 25. Polski Związek Kołnierzy Wymiętych

  Jóżef „Zawodowy Zabójca Pieszych” B. skamlał na sali sądowej jak pies, żeby go nie zamykali. To niezbicie dowodzi, że jedną i jedyną karą, której boją się drogowi mordercy jest kara bezwzględnego pozbawienia wolności. Wszystko inne (zawiasy, odebranie uprawnień, grzywny) spływa po nich jak po kaczce, tak jak po Józefie „Zawodowym Zabójcy Pieszych”, którego pierwszy wyrok ABSOLUTNIE niczego nie nauczył.

 26. taki wyrok powinien być gdyby dziewczynka miała np. połamane nogi, 40 tys. i 3 lata, a za zabójstwo to raczej ze 20 powinien siedzieć, i dożywotni zakaz prowadzenia, dożywotnio zabrane prawo jazdy… taki wyrok to zachęta dla innych, że 1 raz można kogoś zabić… może za drugim razem coś tam dadzą…

 27. Czy w Polsce brakuje uczciwego wymiaru sądu.zabil na przejściu poraz drugi i tylko 3 lata dostal?nie wierzę to jakieś kpiny.za zabicie psa lub innego zwierzęcia można dostać do pięciu lat.wyrok nadaje się do kasacji.ponadto 40 tys.dla zawodowego kierowcy który jeździ od dawna.rowniez za mała kwota minimum 400tys.ciekawe ile zapłacił adwokatowi który załatwił mu taki wyrok.gdzie jest pan Ziobro?

 28. Wyroki wydają ludzie co nie mają pojęcia co czują rodzice, nie życzę nikomu nic złego ale ponu pani sędziemu powinna stać się podobna tragedia

 29. Życzę mu aby nie wyszedł z tego więzienia. Raz zabił ten śmieć i dalej jeździł jak szalony. Życzę mu aby geje tak go wykrachmolili w celi by sam podjął decyzję o zejściu do piekła.

 30. Jest jeden szaleniec który jeżdzi po Krochmalnej BWM i niedługo skończy to się tragicznie. Ma rejestrację L1 TEN**

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.7364zł -0.66%
  • GBP 4.9793zł -0.89%
  • EUR 4.4779zł -0.14%
  • CHF 4.1364zł -0.27%

  Polub nas

  Materiały wideo

  Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
  Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
  99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
  W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
  W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

  Co? Gdzie? Kiedy?

  Spektakl słowno – muzyczny „Nasz papież” w Katolickim Uniwersytecie Lubelskim
  Targi marki Festool w Lublinie. Przedstawią rozwiązania dla branży stolarskiej i budowlanej
  Nabór do drużyny cheerleaderek – Perełki Tytanów
  „Obieraczki kapuściane” w Muzeum Wsi Lubelskiej
  Uroczyste obchody 81 rocznicy masowego mordu w Szczuczkach