Piątek, 19 kwietnia 202419/04/2024
690 680 960
690 680 960

Pijany kierowca rozbił subaru na dostawczym volkswagenie. Pasażer w szpitalu

Pobytem w szpitalu zakończyła się jazda pasażera z pijanym kierowcą. Do wypadku doszło w sobotę rano na al. Solidarności w Lublinie.

Do zdarzenia doszło w sobotę przed godziną 8 na al. Solidarności w Lublinie, przed skrzyżowaniem z ul. Lubomelską. Kierowca rozpędzonego subaru, jadącego w kierunku Zamościa, stracił panowanie nad pojazdem i uderzył bokiem w tył dostawczego volkswagena, którego kierowca zatrzymał się przed skrzyżowaniem na czerwonym świetle.

Na miejscu interweniowały służby ratunkowe. Pasażer siedzący obok kierującego subaru z obrażeniami głowy trafił do szpitala. Jak się okazało kierowca był pijany, miał 1,2 promila alkoholu w organizmie.

 

W rejonie wypadku przez ponad godzinę nieprzejezdne częściowo były dwa pasy ruchu. Policjanci ustalają dokładne okoliczności zdarzenia. Wkrótce kierowca subaru stanie przed sądem. Odpowie za jazdę po alkoholu oraz spowodowanie zdarzenia drogowego.

2017-11-11 09:51:56
(fot. wideo lublin112.pl)

42 komentarze

  1. pozdrawiam całą ekipe! pucujcie te furki w swoim towarzystwie wzajemnej adoracji, zgarniajcie te wszystkie wartościowe laski, dawajcie gazu na każdym skrzyżowaniu w naszym lubelskim grodzie, żeby każdy widział że jedziecie 😀 tak to wy 🙂

  2. długo tym subaru nie polatał, niedawno zarejestrowane

  3. KIEDY TE PIJACKIE BYDLAKI BEDA PLACIC Z WŁASNEJ KIESZENI ZA AKCJE RATUNKOWE !!!!!

  4. Pewnie go coś wkur… zdenerwowało, np zawód miłosny czy coś skoro podcięty wszedł do samochodu i dał w piz… w gaz żeby dać upust emocjom. Jam mam doła to nic tak nie poprawia humoru jak dźwięk V8 polecam.

  5. Pijani kierowcy to ostatnio jakaś plaga a „przez ostatnie osiem lat” tak nie było. Chyba efekt 500+.

  6. Długo wisiało w ogłoszeniu, moc ponoć ponad 300KM ale co z tego jak kierowca baran.

  7. Fabryka Tonu Darmowa reklama

Z kraju