690 680 960

Pastwili się na 32-latkiem, zgwałcili go i porzucili na mrozie. Twierdzą, że nie chcieli zabić, a tylko przestraszyć

Zostali skazani za zabójstwo ze szczególnym okrucieństwem. Teraz uznali, że nie chcieli zabijać swojej ofiary, lecz ją tylko przestraszyć. Dlatego też domagają się złagodzenia kar.

35 komentarzy

 1. Można nawet uniewinnić, czemu nie, tylko przed wypuszczeniem postraszyć tzn. pobić i zgwałcić……. Zrobić to co oni zrobili temu mężczyźnie. Tyle w tym temacie.

 2. Kogo obchodzi co oni chcieli ,człowiek nie żyje . Zdemoralizowane towarzystwo prostytutek i sutenera lepiej żeby nie wyszli na wolność .Zmarła osoba to też jakaś upośledzona psychicznie musiała być skoro tak się wplątał w tą patologię .

 3. Kasta ich wypuści. Niech tylko powiedzą że kochają Tuska i trzecio osobę w państwie-koperciarza to dostaną jeszcze odszkodowanie

 4. Tak, rok pozbawienia wolności był by odpowiedni i po sto zł mandatu. Boże widzisz i nie grzmisz …

 5. zbrodniarze będą sobie teraz sami kary ustalać? fajnie…

 6. To jest zabójstwo ze szczególnym okrucieństwem. 25 lat to jest minimum jakie powinni dostać. Tylko tacy ludzie żadnej resocjalizacji w więzieniu nie przejdą. Przepisy UE zakazują stosowania kary śmierci bo to bardziej cywilizowane jest, ale czym wykazali się sprawcy? Mam nadzieję że dostaną dożywocie.

 7. Bardzo współczuję rodzinie, że historia ich bliskiego jest tak szczegółowo opisywana. Nie był przecież anonimowy. A oprawcom wyrok powinni co najwyżej przedłużyć.

 8. „Adwokaci skazanych wskazują, że odpowiednią karą byłby np. rok pozbawienia wolności.”

  Proszę o natychmiastowe podanie do informacji publicznej imion, nazwisk i nazw kancelarii tych ………

  • Jak by ci adwokaci zadali dla typkow 25 lat wiezienia, to typki znalazly by sobie innych prawnikow. Zadaja dla nich roku wiezienia, by wyciagac od nich kase i tyle. Trzeba zrozumiec gosci.

   • dokładnie – i prokurator i sąd wiedzą po co ta gadka. odbębnione, zapłacone, nieuwzględnione. jaki sędzia w tak medialnej sprawie by poszedł na coś takiego? na jakiej podstawie? odczuć sprawcy? błagam…

 9. Zwyrodnialcy chcą skrócenia kary? Panienkom widać się marzyło skoro przyniosły wibrator. Dlaczego nie ma oko za oko? Nie jeden by się znalazł do skrócenia bydłu życia.

 10. ” Domagają się ” ???? Ci którzy odbierają bezbronnemu człowiekowi życie nie mają żadnego prawa czegokolwiek się domagać, powinni spędzić resztę życia za kratkami.

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Ireneusz Krosny „Mowa ciała” w amfiteatrze na Poczekajce
Zaproszenie na terenowe akcje poboru krwi
Rekrutacja do drużyny futbolu australijskiego
Zasmakuj w Tradycji w Bychawie
Światowy Dzień Zwierząt – Dzień Otwarty Schroniska