Środa, 22 maja 202422/05/2024
690 680 960
690 680 960

Ul. Dywizjonu 303: Zderzenie czterech aut. Cztery osoby, w tym dziecko, trafiły do szpitala

W piątek przed godziną 12 na ul. Dywizjonu 303 doszło do zderzenia czterech pojazdów. Cztery osoby w tym dziecko trafiły do szpitala.

Do zdarzenia doszło na skrzyżowaniu ul. Dywizjonu 303 z ul. Długą. Kierująca oplem corsą, jadąca od strony Drogi Męczenników Majdanka podjęła manewr skrętu w lewo w ul. Długą, wymuszając pierwszeństwo przejazdu na maździe, która poruszała się w stronę ul. Krańcowej. Doszło do zderzenia, po którym auta wjechały w oczekujące na wjazd na skrzyżowanie dwa pojazdy; daewoo matiz i opla astrę.

Na miejscu interweniowały dwa zastępy straży pożarnej, trzy karetki pogotowia i policja. Cztery osoby, w tym dziecko, zostały przetransportowane do szpitala.

Są spore utrudnienia w ruchu, nie ma wjazdu w ul. Długą w kierunku ul. Wyzwolenia. Utrudnienia potrwają minimum 1,5 godziny. Jak nas poinformowano od rana nie działa sygnalizacja świetlna u zbiegu ulic; Długiej, Dywizjonu 303 i Krańcowej.

Na miejscu pracują funkcjonariusze lubelskiej policji.

Dziękujemy za zdjęcia Czytelnikowi Damianowi!

Ul. Dywizjonu 303: Zderzenie czterech aut. Cztery osoby, w tym dziecko, trafiły do szpitala

2014-04-18 13:37:35
(fot. lublin112.pl, galeria zdjęć Damian Witek)

12 komentarzy

 1. Pewnie wszyscy mieli zielone……….

 2. Pewnie zbliżając się pasem do skrętu w lewo zerknęła że świeci się 1 czerwone i 2 zielone, szybka rozkmina pod kopułą, hmm 2 do 1 czyli zielone wygrywa, no to jadę 😛

 3. Pan Sołtys z Lublina

  Kiedyś mówiło się: „jak nie urok to sraczka”.
  raz można to zamienić na: „jak nie pijany za kierownicą, to baba”. 🙂

 4. Jechałem tam koło 11-ej i już wtedy nie działały tam światła.

 5. światła nie działały tam od 7 rano…

 6. Piszecie głupoty, najpierw zaciągnijcie informacji a później się wypowiadajcie. Światła były w trybie serwisowym, migające pomarańczowe i dlatego doszło do zdarzenia, od rana już nie działały.

  • Proszę konkretnie napisać gdzie jest głupota? Do zdarzenia doszło według szanownego Czytelnika przez to, że światła nie działały czy przez to, że ktoś nie zna elementarnych zasad ruchu drogowego ? Co ma działanie serwisowe świateł do braku wyobraźni za kierownicą ?

   • Chodzi o komentarze że głupoty piszą, Wy napisaliście prawdę w przeciwieństwie do innych serwisów informacyjnych, wiem bo byłem tam.

   • Oczywiście jak zawsze błąd popełnił człowiek, a nie urządzenie świetlne jakim jest sygnalizacja, lecz jest to przyczyną, ciężko tam było skręcić bo każdy zasuwa.

 7. Hmmmm, a może powinni raz na pół roku wyłączać sygnalizacje świetlne i wtedy ci, którzy nie znają się na znakach i przepisach ruchu drogowego sami się wyeliminują? 😉

 8. Ludzie przypomnijcie sobie jak wygladają znaki drogowe i do czego one są. A nie tylko na sygnalizacje swietlną liczycie. Debilizm szczególnie w piatki i niedzielni kierowcy ( plaga )

 9. co za ludzie brali udział
  w tym wypadku kogo zabrało pogotowie?