Po wczorajszej nawałnicy, która przeszła nad Lublinem ucierpieli mieszkańcy domów pomiędzy ul. Janowską a Wyżynną, przy fragmencie ul. Nadbystrzyckiej. Woda sięgnęła okien.
Nasi czytelnicy jak zwykle nie zawiedli i przysyłając zdjęcia pokazali, co dzieje się tam, gdzie nie dotarli nasi reporterzy.
Trwające kilka godzin opady nad Lublinem sprawiły, że doszło do zalań i podtopień niżej położonych terenów. Mieszkańcy części Świdnika są bez prądu a straż pożarna nie nadąża z przyjmowaniem zgłoszeń. Na telefon i mail alarmowy dostaliśmy dziesiątki informacji o sytuacji w mieście i okolicach.
Dzisiaj po południu, tylko na jednej ulicy w Lublinie, doszło do trzech zdarzeń drogowych. Łącznie uszkodzonych zostało osiem samochodów osobowych.
W środę w Stasinie na drodze krajowej nr 19 ciężarówka wpadła do rowu. Na szczęście nikt nie ucierpiał.
Dzisiaj wieczorem na al. Tysiąclecia w Lublinie samochód osobowy wpadł w poślizg i uderzył w barierki. Były spore utrudnienia w ruchu.
Tragiczne w skutkach okazała się popołudniowa burza w Lublinie. Od wyładowania zginęła kobieta, mężczyzna jest ranny.
Od późnego popołudnia nad Lublinem a także okolicznymi gminami przechodzą burze. W niektórych miejscach padał grad.
Dzisiaj po południu przypadkowi kierowcy zatrzymali kompletnie pijanego mężczyznę, który jechał wężykiem krajową 12-ką. Miał prawie 3 promile.
Lubelscy policjanci proszą o kontakt świadków wypadku, do którego doszło 14 maja w Lublinie na skrzyżowaniu al. Solidarności z al. Kompozytorów Polskich, gdzie zderzyły się dwa pojazdy honda i nissan.
Jasność umysłu i szybka reakcja kierowcy MPK Lublin, uratowały życie pasażerowi, który dziś rano zasłabł w autobusie linii nr 2.
W imieniu Lubelskiego Klubu Jeździeckiego i Lubelskiego Stowarzyszenia Jeździeckiego zapraszamy na Dzień Dziecka z grupą rekonstrukcyjną "Czarny Odyniec".
W środę zmarła 6 osoba ranna we wczorajszym wypadku w miejscowości Stawek. Nie żyje 77-letnia kobieta.
We wtorek po południu na ul. Akademickiej doszło do zderzenia citroena z audi. Jedna osoba wymagała interwencji lekarskiej.
Dzisiaj wieczorem w Sporniaku samochód osobowy wjechał w słup energetyczny. Kierowca był najprawdopodobniej pijany.