Środa, 22 maja 202422/05/2024
690 680 960
690 680 960

Jedna ulica, trzy zdarzenia w tym samym czasie. Osiem aut rozbitych

Dzisiaj po południu, tylko na jednej ulicy w Lublinie, doszło do trzech zdarzeń drogowych. Łącznie uszkodzonych zostało osiem samochodów osobowych.

W środę około godziny 18-tej, na al. Tysiąclecia w Lublinie doszło do trzech zdarzeń drogowych. Najpierw w rejonie Młyna Krauzego rozpędzone audi wpadło w poślizg i uderzyło w barierki. W tym samym czasie tuż obok zderzyły się trzy samochody osobowe.

Z kolei kawałek dalej, gdyż na rondzie przy zamku doszło do zderzenia czterech pojazdów. Uczestniczyły w nim renault, audi, volkswagen oraz toyota. Na szczęście w żadnym ze zdarzeń nikt nie odniósł poważniejszych obrażeń ciała.

Główną przyczyną było niedostosowanie prędkości do warunków panujących na drodze. Popadał deszcz i jednia zrobiła się mokra i śliska, co znacznie wydłużyło drogę hamowania. Przez blisko dwie godziny ruch na al. Tysiąclecia odbywał się jednym pasem jezdni. Tworzyły się korki.

Jedna ulica, trzy zdarzenia w tym samym czasie. Osiem aut rozbitych

Jedna ulica, trzy zdarzenia w tym samym czasie. Osiem aut rozbitych
Jedna ulica, trzy zdarzenia w tym samym czasie. Osiem aut rozbitych

(fot. lublin112)

7 komentarzy

  1. prawo jazdy za jajka…

  2. Ciekawe jakie ci, którzy się nie wyrobili mięli opony. U nas w mentalności większości kierowców ten element auta jest całkowicie ignorowany. Kupują aby było najtaniej.. To duży błąd. albo w ogóle nie kupują. Opony mają bardzo duże znaczenie. Warto wydać więcej, tym bardziej że jest to zakup na lata. Ja u siebie mam opony o priorytecie designerskim na deszcz, i faktycznie w takich warunkach sprawują się fenomenalnie.

  3. najpierw się gapią a potem buum!

    • A na co było się gapić? Przecież ze względu na deszcz dziewczyny zamieniły krótkie kiecki na spodnie. 🙂

  4. Kiepskie informacje tutaj są bo akurat jestem właścicielem renault a audi należy do koleżki i my nie braliśmy udziału w zderzeniu tylko przyjechaliśmy pomóc w z holowaniu volks. A mamy letnie i nie najtańsze 🙂

  5. Jeżeli opony to zakup na lata, to po kilku latach nawet najlepsze opony przy takiej ilości wody nie dadzą sobie rady z jej odprowadzeniem.

  6. To stąd te korki przed 19 w całym mieście były,..