690 680 960

Burza nad Lublinem i okolicami. Nie działają światła, wysyp kolizji a także zalane budynki (ZDJĘCIA, WIDEO))

Od późnego popołudnia nad Lublinem a także okolicznymi gminami przechodzą burze. W niektórych miejscach padał grad.

Intensywne opady deszczu nad Lublinem a także okolicznymi gminami spowodowała wiele szkód oraz utrudnień. W samym Lublinie nie działa sygnalizacja świetlna na wielu skrzyżowaniach. Światła wyłączyły się całkowicie m.in. na skrzyżowaniu ulic Solidarności, Sikorskiego oraz Ducha, a także w ciągu al. Kraśnickiej na skrzyżowaniach z ulicami Zana i Bohaterów Monte Cassino. Na żółto migają światła również na rondzie u zbiegu ulic Zana i Wileńskiej oraz na Drodze Męczenników Majdanka przy Krańcowej.

W wielu miejscach doszło do kolizji oraz wypadków. Porozbijane auta oraz utrudnienia można napotkać na ul. Kunickiego przy stacji paliw, Solidarności, Tysiąclecia przy Zamku oraz przy Młynie Krauzego oraz na al. Kraśnickiej i Jana Pawła II w Lublinie. (na ten temat wkrótce oddzielne materiały)

Pełne ręce roboty mają strażacy. W chwili obecnej pracują oni głównie przy wypompowywaniu wody z zalanych budynków. Tragiczna sytuacja panuje w Stasinie w gminie Konopnica. Tam po oberwaniu chmury zalanych zostało kilkanaście domów. Ulice zamieniły się w rwące potoki. Problem z przejazdem występuje także na ul. Diamentowej oraz pod tunelem na ul. Kunickiego.

A JAK WYGLĄDA SYTUACJA U WAS? PISZCZIE I PRZYSYŁAJCIE ZDJĘCIA.

(fot- lublin112, nadesłane, wideo- Katarzyna)
2014-05-28 19:35:09

18 komentarzy

 1. Wilczopole podwodą miejscami porobiły się jeziora w dołkach na drodze wystawały końcówki znaków

  • Wilczopolanin napływowy sic!

   Godzina 21.50 . Od Klin do Sklepu w Wilczopolu płynie rzeka błota , rowy po obu stronach drogi są poprzepełniane

 2. „Porozbijane aura oraz utrudnienia można napotkać” – wkradła się literówka tak nawiasem.

 3. Na pograniczu Węglina i Konopnicy pada i pada od 5 godzin,na początku waliły pioruny bliziutko na Węglinie,aż ciary przechodziły

 4. Dyspozytorzy MSK Straży pożarnej totalnie nie ogarniaja tematu. wysyłane sa jednostki OSP w rejony które ich nie dotyczą jednostki OSP w KSRG siedzą w koszarach a jednostki z poza KSRG jezdza po lublinie nie znając terenu…. zenada.

 5. Domy w wąwozie przy janowskiej zalane do wysokości okien 🙁

 6. a garaże podziemne na osiedlu Grabskiego?

Kursy walut

 • USD 4.4325zł 1.12%
 • GBP 5.3212zł 0.85%
 • EUR 4.7476zł 0.6%
 • CHF 4.7856zł 0.84%

Polub nas