We wtorek około godziny 14:10 w miejscowości Stawek gm. Spiczyn doszło do tragicznego wypadku. W zderzeniu dwóch busów śmierć poniosły na miejscu cztery osoby a piąta zmarła w szpitalu.
W związku z wypadkiem dwóch busów w miejscowości Stawek gm. Spiczyn gdzie 4 osoby zginęły, a 19 zostało rannych, decyzją Lubelskiego Komendanta Wojewódzkiego Policji zostało uruchomione Centrum dla Rodzin Osób Poszkodowanych w wypadku.
We wtorek po południu w miejscowości Stawek doszło do czołowego zderzenia dwóch busów. Ze wstępnych ustaleń wynika, że 4 osoby zginęły na miejscu, a kilka jest rannych.
Kryminalni z Komendy Policji w Parczewie zatrzymali 21-letniego mieszkańca gminy Parczew. Podczas przeszukania miejsca zamieszkania młodego mężczyzny funkcjonariusze odnaleźli i zabezpieczyli ponad 50 g marihuany.
Policjanci z Wydziału dw. z Przestępczością Gospodarczą zatrzymali 10 osób w wieku od 24 do 48 lat, którzy zajmowali się wyłudzaniem odszkodowań komunikacyjnych.
Za zeznanie nieprawdy i zawiadomienie o niedopełnionym przestępstwie odpowie 17-letnia mieszkanka gminy Wojciechów. Nastolatka twierdziła, że została porwana przez nieznanych mężczyzn i siłą wciągnięta do samochodu kiedy szła ulicą.
32-letni mężczyzna, kierujący motocyklem KTM został wczoraj ranny w wypadku drogowym, który miał miejsce na głównej ulicy Biłgoraja. Kierująca oplem włączająca się do ruchu nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu motocykliście.
Czeka nas kolejny dzień z burzami i gradem, oprócz tego w czasie opadów będzie mocno wiać. Nowe burze przyniosą sporą porcję silnych wyładowań atmosferycznych.
W poniedziałek wieczorem na ul. Hutniczej doszło do tragicznego wypadku. Śmierć na miejscu poniósł młody mężczyzna.
Dzisiaj rano na trasie Lublin – Warszawa samochód ciężarowy przewrócił się na bok. Przewoził ładunek truskawek.
Cały czas utrzymuje się wysoki stan wody w rzece Wieprz. Powodem są intensywne opady na Roztoczu.
Nadchodząca noc może być burzowa. Grzmi już na południu i południowym-wschodzie naszego regionu. Mogą wystąpić opady gradu.
W poniedziałek około godziny 17 w Babinie doszło do groźnego zdarzenia drogowego, w którym dachowało BMW. Jedna osoba trafiła do szpitala.
Wczoraj wieczorem w Dęblinie zderzyła się dwójka rowerzystów. Przyczyną było wymuszenie pierwszeństwa przejazdu.
Dzisiaj rano pod Lublinem zderzyły się dwa samochody osobowe. Dwie osoby trafiły do szpitala.