Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne w Lublinie testuje kolejny autobus. Na ulice miasta wyjechał Mercedes Citaro K.
Blisko 2,7 promila alkoholu w organizmie miał 52-latek, który wczoraj kierował dostawczym busem. Został zatrzymany przez świdnickich policjantów z drogówki w ramach akcji trzeźwy poranek.
Za kierowanie samochodem w stanie nietrzeźwości odpowie 30-letni mieszkaniec gminy Garbów. Mężczyzna jechał krajową „siedemnastką” popijając piwo z puszki.
Wczoraj po południu kompletnie pijany mężczyzna szaleńczą jazdą na quadzie stwarzał poważne zagrożenie dla innych. Do akcji wkroczyli strażacy.
Miniony weekend był pracowity dla funkcjonariuszy Nadbużańskiego Oddziału Straży Granicznej. Nie dopuścili oni do trzech prób przemytu wyrobów akcyzowych przez rzekę graniczną Bug.
W poniedziałek po południu w Skrzyniach Kolonii, pow. lubelski gmina Jabłonna, doszło do potrącenia. Jedna osoba trafiła do szpitala.
Dzisiaj po południu uciekł kolejny więzień z Chełma. Również pracował poza zakładem karnym.
Dzisiaj przed południem w Wysokim pod Zamościem zginął mężczyzna jadący skuterem. Zderzył się z samochodem osobowym.
Za prowadzenie pojazdu w stanie nietrzeźwości odpowie kierujący peugeotem, który w Chłaniowie uderzył w słup energetyczny. Siła uderzenia była tak duża, ze słup przełamał się.
Wczoraj w Krynicach podczas odbywających się zawodów sportowych zmarł 24-latek. Reanimacja nie przyniosła skutku.
Włamywacz, który splądrował jeden z puławskich lokali gastronomicznych wpadł na pomysł jak zatrzeć ślady. Odkręcił gaz chcąc wysadzić w powietrze lokal.
W poniedziałek rano strażacy zostali powiadomieni o wycieku kwasu solnego na terenie zakładów lotniczych w Świdniku.
Ponownie wznowiono akcję poszukiwawczą dwóch chłopców w wieku 14 i 15 lat, których w sobotę po godzinie 16.00 w m. Łysołaje gm. Milejów porwał nurt rzeki Wieprz. Chłopcy prawdopodobnie chodzili po rozlewisku.
Wczoraj po południu doszło do poważnego wypadku na trasie z Puław do Dęblina. Ciężko ranna została pasażerka motocykla.
W niedzielę w nocy w Wilczopolu pod Lublinem zginął 59-latek. Leżał na jezdni gdy przejechał po nim samochód.