Wtorek, 28 maja 202428/05/2024
690 680 960
690 680 960

Chłaniów: Uderzył peugeotem w słup energetyczny, był pijany

Za prowadzenie pojazdu w stanie nietrzeźwości odpowie kierujący peugeotem, który w Chłaniowie uderzył w słup energetyczny. Siła uderzenia była tak duża, ze słup przełamał się.

-Wczoraj o godz. 22:40 dyżurny krasnostawskiej policji otrzymał zgłoszenie o zdarzeniu drogowym w miejscowości Chłaniów. Na miejscu policjanci ustalili, że kierujący peugeotem zjechał na pobocze i uderzył w słup energetyczny. Siła uderzenia była tak duża, ze słup przełamał się powodując przerwę w dostawie energii elektrycznej na terenie całej miejscowości. Pojazdem tym podróżowały trzy osoby, które zaraz po zdarzeniu uciekły w nieznanym kierunku – informuje st.asp. Marzena Skiba z krasnostawskiej policji.

-Obecnie policjanci wyjaśniają wszystkie okoliczności tego zdarzenia. Ustalili dane właściciela pojazdu i podróżujących osób. Na podstawie zeznań świadków odtworzyli przebieg samego zajścia i zachowania uczestników przed tym zdarzeniem. Wynika z nich, że kierujący zanim wsiadł za kierownicę pił alkohol – dodaje st.asp. Marzena Skiba.

Mimo ucieczki nie uniknie odpowiedzialności karnej. Za prowadzenie pojazdu w stanie nietrzeźwości grozi do 2 lat pozbawienia wolności.

2014-06-09 15:40:40
(fot. Policja Krasnystaw)

3 komentarze

  1. Jak w Chlaniowie to musiał chlać

  2. Nie zawsze ucieczka oznacza to że od razu był pijany. Na szczęście nikomu nic się nie stało.

  3. Cieć z Lubartowskiej

    No to narobił sobie sporo kosztów. Dłuuugo będzie je spłacał, a dopiero potem kupi inny, najwyżej używany samochodzik.
    🙂

Wiadomości z info112