Gołąb: Motocyklista zderzył się z cysterną. Dwie osoby zostały poważnie ranne

Wczoraj po południu doszło do poważnego wypadku na trasie z Puław do Dęblina. Ciężko ranna została pasażerka motocykla.

Do zdarzenia doszło w niedzielne popołudnie około godziny 14, na drodze wojewódzkiej nr 801. Pomiędzy Puławami a Gołębiem motocykl zderzył się z cysterną. W wyniku tego zdarzenia poszkodowane zostały dwie osoby. Na miejscu interweniowały dwie karetki pogotowia, dwa zastępy strażaków oraz śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Jak wstępnie ustalono motocyklista jadący od strony Puław, wyjeżdżając z zakrętu uderzył w przód jadącej w przeciwnym kierunku cysterny. W wyniku zderzenia kierujący jednośladem oraz jego pasażerka zostali ranni. Ciężko ranną kobietę przetransportowano śmigłowcem do szpitala w Lublinie. Kierujący motocyklem trafił do szpitala w Puławach.

W okolicach zdarzenia wstrzymano ruch na ponad trzy godziny. Policjanci kierowali auta przez Gołąb. W chwili obecnej trwa ustalanie wszystkich okoliczności zdarzenia.

2014-06-08 23:44:20
(fot. lublin112.pl)

Zobacz również

18 komentarzy

  1. Wybaczcie ale dokładnie w PRZÓD CYSTERNY! Akurat jechałam na Dęblin… cysterna stała przodem w kierunku Puław, więc cięzko byłoby motocykliście uderzyć w jej TYŁ JADĄC dokładnie od Puław na Dęblin!!! – CHYBA ŻE JAKIŚ MAGIK!!!

  2. osoba, która była świadkiem wypadku dowiadywała się co z tą kobietą i takie informacje zostały mu przekazane…dobrze,że kobieta ta żyje ale nie rozumiem dlaczego tak ktoś powiedział…..

  3. Widocznie to był ktoś mało kompetentny

  4. Potwierdzam ze zyje!!!! Nudzi wam sie chyba mowiac ze zginelam !!!!!

  5. Zyje ale bardzo przez Ciebie cierpi kr*****e pi******ny! I obyś nigdy więcej nie wsiadł na motor ty pi*******ny Kretynie! k***a I co z tego ,ze żyje jeli ierpi!wiesz co to za zycie k***o!? obys do konca zycia mial ja na sumieniu je*****u! _

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Zaproszenie na terenowe akcje poboru krwi
Kaufland wraz z partnerami – LUX MED i Geneva Trust zapraszają mieszkanki województwa lubelskiego do udziału w bezpłatnym badaniu mammograficznym
Kiermasz Bożonarodzeniowy Podmiotów Ekonomii Społecznej
Zaproszenie na terenowe akcje poboru krwi
Weź udział w „Wampiriadzie”! Przyjdź i oddaj krew