690 680 960

Kolejna ofiara na drogach. Mężczyzna zginął przed własnym domem

W niedzielę w nocy w Wilczopolu pod Lublinem zginął 59-latek. Leżał na jezdni gdy przejechał po nim samochód.

Do tragicznego w skutkach wypadku doszło w niedzielę około godziny 23 w miejscowości Wilczopole. Samochód osobowy przejechał po leżącym na jezdni mężczyźnie. Jak ustaliliśmy na miejscu wypadku, kierujący osobowym fordem, jadąc od strony Głuska, najechał na leżącego na jezdni mężczyznę.

Auto przejechało po mężczyźnie i zatrzymało się kilkanaście metrów dalej. Przybyły na miejsce lekarz pogotowia ratunkowego stwierdził zgon ofiary. Na miejscu zdarzenia funkcjonariusze lubelskiej drogówki, pod nadzorem prokuratora, ustalają dokładne okoliczności wypadku. Kierujący fordem był trzeźwy.

Okazało się, że mężczyzna zginął pod własnym domem, do którego miał zaledwie kilkadziesiąt metrów. Teraz ciało ofiary przekazane zostanie do Zakładu Medycyny Sądowej, gdzie po sekcji zwłok okaże się czy był on trzeźwy, oraz czy wcześniej nie został potracony przez inne auto.

Jak wyjaśniała nam mieszkająca obok nasza czytelniczka, jest to niebezpieczny odcinek drogi, gdzie często dochodzi do zdarzeń drogowych. -W przeciągu kilkunastu lat, na tym odcinku było już wiele poważnych wypadków. Jest to już druga ofiara w tym miejscu, było też wiele potrąceń. Szybka jazda, wjechania do rowu lub w przystanek autobusowy, można jeszcze wiele wymieniać. I podejrzewam, że na tym się nie skończy- dodaje.


(fot. lublin112)
2014-06-09 07:30:12

47 komentarzy

  1. Okoliczności wypadku są nadal badane i na razie to sobie możemy pogdybać jak było, czy kierowca jechał za szybko, czy pieszy był trzeźwy itd. Faktem jest, że w tamtej okolicy nawalonych jak stodoła jest bardzo dużo, zarówno pieszych, traktorzystów, rowerzystów, kierowców (w żniwa pewnie będą jeździć nawaleni kombajniści). Ostatnio w Wilczopolu koło szkoły, przed samą maską , skręcił mi w lewo biały vw transporter T4 z ciemnymi szybami i pognał z zawrotną prędkością w stronę Majdanu Mętowskiego. Ja nie wierzę, że ten kretyn był trzeźwy .

  2. TYLKO JEST MAŁA RÓŻNICA CZŁOWIEK NIEŻYJĄCY SIĘ NIE OBRONI , I LUDZIE STAJĄ W JEGO OBRONIE !!!! CZY NIKT Z WAS NIGDY NIEPIŁ ALKOHOLU? ZAWSZE JEŹDZIŁ ZGODNIE Z PRAWEM? PO PROSTU TAK MIAŁO BYĆ !!! CZŁOWIEK NIE ŻYJE A KIEROWCA BĘDZIE MIAŁ GO NA SUMIENIU DO KOŃCA ŻYCIA – TO JEST PODWUJNA TRAGEDIA

  3. kierowca i świadek kierowca zawinili

  4. Jest duża różnica czasami napić się alkoholu i przy okazji się dobrze zachowywać , natomiast ten zmarły to był już stały członek tej wilczopolskiej żulerii która nic poza piciem nie robi tylko przesiaduje całymi dniami pod sklepem i w nocy wraca na czworaka do domu powodując właśnie takie niebezpieczne sytuacje , a co gorsza ich rodziny i przyjaciele uważają to za normalne i jeszcze teraz go bronią . To właśnie te osoby co go znały i teraz bronią w pewnym stopniu przyczyniły się do tej tragedii – poprzez dawanie przyzwolenia i nie reagowanie na to wszystko co ten facet po pijaku wyprawiał 1!!

  5. A to jest oficjalna informacja od Prokuratora/Policji ?? Czy tylko twoje widzi mi się

  6. Teoria Darwina działa.

  7. Wybudujcie przepusty pod jezdnią by wilczopolskie pijaki przechodziły jak żaby/ ochrona płazów i gadów/

  8. skond wiesz ze osoba co zgineła była pijana jesteś lekarzem czy weteryniarzem

  9. chodz nieraz popijał nie znaczy ze teraz był napruty.pijak tez człowiek i nie do ciebie nalerzy jego rozgrzeszanie

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Sprawdź program Festiwalu Re:tradycja – Jarmark jagielloński. 19-21 sierpnia, Lublin – Stare Miasto
Święto muzyki tradycyjnej oraz finał projektu „Zagraj nam muzyczko. Graj na cały kraj!”
Największe wydarzenie w Lublinie dla osób z niepełnosprawnością
Dożynki dworskie w Muzeum Wsi Lubelskiej
Re: tradycja – Jarmark Jagielloński ponownie zawita do VIVO! Lublin