Zarzut krótkotrwałego użycia pojazdu usłyszał 19-letni mieszkaniec gm. Zamość. Mężczyzna w dniu zakończenia roku szkolnego, po kłótni z rodzicami, postanowił spędzić noc u mieszkającej w sąsiednim powiecie babci. W trakcie spaceru zmęczył się więc postanowił pożyczyć auto napotkane po drodze.
Dzisiaj po południu w Turce doszło do zderzenia dwóch aut. Dziecko trafiło do szpitala.
Funkcjonariusze Nadbużańskiego Oddziału Straży Granicznej, udaremnili wywóz z Polski samochodu pochodzącego z przestępstwa. Auto o wartości 80 000 zł próbował wyprowadzić z Polski Rosjanin.
W poniedziałkowe popołudnie, na ulice Lublina wyjechała przegubowe trolejbusy. Wożą pasażerów na dwóch liniach.
Za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości odpowie 20-letni mieszkaniec gm. Stary Zamość. Młodzieniec poruszając się niezarejestrowanym motocyklem najechał na krawężnik i wywrócił się.
Policjanci z Łęcznej poszukują zaginionego Kamila Wojtaluk. 26 – letni mężczyzna wyszedł z domu 28 czerwca 2014 r. i do chwili obecnej nie powrócił do miejsca zamieszkania i nie nawiązał kontaktu z rodziną.
W Wojciechowie od kilku dni trwają przygotowania do rozpoczynających się we wtorek Ogólnopolskich Warsztatów Kowalskich. Będą one jubileuszowe, gdyż już 20 z kolei.
W poniedziałek burzowy front będzie się znajdować w pasie od Podlasia przez Mazowsze i woj. świętokrzyskie po Małopolskę. Rano od południa wkroczy strefa umiarkowanych i dość intensywnych, ciągłych opadów deszczu, która powoli wędrować będzie na północny wschód.
Warsztaty, wystawy i nauka przez zabawę - szereg eko-atrakcji to wszystko było podczas niedzielnego ekopikniku nad Zalewem Zamborzyckim. Impreza z ochroną środowiska w roli głównej rozpoczęła wakacje w Lublinie.
Dzisiaj po południu w Lublinie, na jadący samochód przewróciło się drzewo. Na szczęście nie doszło do tragedii.
Dzisiaj po południu doszło do wycieku gazu na jednej z lubelskich stacji paliw. Istniało zagrożenie wybuchem.
Zablokowana jest linia kolejowa Lublin – Chełm, na szlaku doszło do zderzenia pociągu z samochodem osobowym. Na szczęście nie ma ofiar.
Dzisiaj rano na słupie wysokiego napięcia odnaleziono mężczyznę, który chciał popełnić samobójstwo. Gdy w końcu zmienił decyzję, zawisł na słupie z pętlą na szyi. Życie uratowali mu policjanci.
Dzisiaj w nocy jadący środkiem drogi ekspresowej do Lublina samochód ciężarowy zwrócił uwagę kierowców. Jeden z nich powiadomił policje, że kierowca może być pijany.