690 680 960

Rejowiec Fabryczny: Samochód wjechał wprost pod pociąg

Zablokowana jest linia kolejowa Lublin – Chełm, na szlaku doszło do zderzenia pociągu z samochodem osobowym. Na szczęście nie ma ofiar.

Do zdarzenia doszło w niedzielę około godziny 13:40 na szlaku kolejowym z Chełma do Lublina. Na niestrzeżonym przejeździe kolejowym, tuż za Rejowcem fabrycznym, pod pociąg relacji Chełm – Terespol wjechał samochód osobowy marki Skoda Octavia. Na miejscu interweniowała straż pożarna, pogotowie ratunkowe oraz policja.

Na szczęście okazało się, że mężczyźnie kierującym autem oraz pasażerowi nic poważnego się nie stało. Ratownicy po przeprowadzeniu badań stwierdzili, że nie wymagają oni pomocy lekarskiej w szpitalu. Na miejscu wciąż trwają czynności zmierzające do ustalenia okoliczności i przyczyn zdarzenia. Jak nas poinformowano, kierujący pojazdem jak i maszynista byli trzeźwi. Wstępnie ustalono, że kierujący autem zignorował znak stop i wjechał wprost pod pociąg.

Unieruchomiony jest pociąg Polesie jadący z Chełma przez Lublin, Puławy, Łuków do Terespola. Pasażerowie czekają na zakończenie czynności. Ze względy na niewielkie uszkodzenia składu, po ich zakończeniu ruszy on w dalszą drogę. Opóźnienie w stosunku do rozkładu może wynieść ponad dwie godziny.

(fot. SOK)
2014-06-29 14:56:43

Jeden komentarz

  1. Coś jakoś słabo se wjechał pod ten pociąg.
    Poprosimy o powtórkę.
    😀

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Eko Targ w Świdniku
Dożynki w Mieście czyli Dożynkowy Jarmark Lubelski
I Ogólnopolski Bieg Ariański na Nartorolkach
Trwają zapisy do CITY TRAIL!
ZooCentrum wraz ze Schroniskiem dla Zwierząt w Lublinie organizują Jesienny Piknik dla miłośników zwierząt