W środę rano na skrzyżowaniu al. Kompozytorów Polskich z ulicą Elsnera doszło do zderzenia dwóch aut. Dwoje dzieci trafiło do szpitala.
Właściciel zamojskiej firmy odkrył, że jego firmę wykorzystano do wyłudzenia podatku VAT. Powiadomił organy ścigania a wtedy wkroczył Urząd Skarbowy. Teraz jest na skraju upadłości a setkę pracowników musiał zwolnić.
Od razu po podpisaniu umowy na wykonanie inwestycji, rozpoczęły się pierwsze prace. Robotników można spotkać w kilku miejscach jednocześnie.
Dzisiaj po południu na drodze ekspresowej S17 zderzyły się dwa auta. Były spore utrudnienia w ruchu.
Trzeci dojazd do obwodnicy Lublina powstaje w ciągu ulicy Poligonowej. Prace idą zgodnie z planem.
Ciąg dalszy nietypowych akcji straży pożarnej. Rano strażacy pomagali w Białej Podlaskiej opiekunce zatrzaśniętej przez dziecko na balkonie zaś w Lublinie wieczorem uwolnili dorosłą kobietę uwięzioną na...huśtawce na placu zabaw.
Jedna osoba została ranna w wyniku zderzenia dwóch aut na Drodze Męczenników Majdanka w Lublinie. Występują niewielkie utrudnienia w ruchu.
Prokuratura Rejonowa w Parczewie skierowała do Sądu Okręgowego w Lublinie akt oskarżenia przeciwko 31-latkowi, który w maju tego roku zadał cios nożem swojemu dziecku.
Dobiegają końca coroczne kwesty prowadzone na cmentarzach w całym regionie. W większości datki przeznaczone są na renowacje zabytkowych nagrobków.
Mierzą prędkość, sprawdzają czy kierowcy oraz pasażerowie korzystają z pasów bezpieczeństwa a motocykliści z kasków oraz kto rozmawia podczas jazdy przez telefon. Wszystko skrzętnie notują.
Sprawa firmy, która wysyła maszynki do golenia trafi wkrótce na szklany ekran. Telewizja Polsat przystępuje do nakręcenia materiału na temat firmy Westerfield International AG oraz wezwań do zapłaty wysyłanych przez firmę Alektum Inkasso.
Od wczoraj w sieci krąży link do filmu, na którym widać interwencję lubelskich policjantów. Uliczna awantura będzie miała swój finał w sądzie.
Od 2008 roku nie było tak bezpiecznie na drogach jak w tegoroczny dzień Wszystkich Świętych. Policja nie zanotowała żadnego wypadku.
W minionym tygodniu na lubelskim Sławinie oddano do użytku boisko rekreacyjne w os. Botanik.