Czwartek, 23 maja 202423/05/2024
690 680 960
690 680 960

Lublin: Przewinienia kierowców w oku policyjnego wideorejestratora

Rażące łamanie przepisów ruchu drogowego nadal jest przyczyną wielu groźnych zdarzeń drogowych. Nadmierna prędkość, nieprawidłowe wyprzedzanie, wymuszanie pierwszeństwa przejazdu i brawura to niektóre z przewinień zarejestrowane podczas wczorajszego dnia pracy lubelskiej drogówki.

W poniedziałek około godziny 9 w Prawiednikach policjanci z drogówki zatrzymali 42-latka kierującego nissanem. Mężczyzna dwukrotnie przekroczył dozwoloną prędkość. Policyjny radar wykazał, że jechał on z prędkością 99km/h. Kierowca otrzymała 8 pkt i mandat karny.

Na ul. Smoluchowskiego policjanci zatrzymali subaru. 44-letni kierowca wielokrotnie był już notowany za wykroczenia drogowego. Mężczyzna nie posiada uprawnień do kierowania. Ostatni raz zatrzymywany był w sierpniu ubiegłego roku. Wówczas podawał policjantom dane swoje brata. Sprawą 44-latka zajmie się teraz sąd.

Na ulicy Zemborzyckiej policjanci zatrzymali kierującego mazdą. Na ul. Osmolickiej 30-letni mieszkaniec Bychawy nie dostosował się do zakazu wyprzedzania na oznakowanym zakręcie oraz do znaku poziomego linia podwójna ciągła.

Policjanci zatrzymali kierującemu prawo jazdy w związku z przekroczeniem punktów karnych. Ostatnie zarejestrowane wykroczenie w ruchu drogowym popełnione przez 30-latka miało miejsce w listopadzie ubiegłego roku.
Mężczyzna pędził wówczas z prędkością 122 km/h w miejscu, gdzie obowiązywało ograniczenie prędkości do 60 km/h.

Na filmie zarejestrowane zostały także wykroczenie z al. Witosa. Tam w ubiegłym tygodniu zatrzymany został do kontroli kierujący samochodem m-ki Audi.

Przy na ograniczeniu do 70km/h jechał z prędkością 111km/h. Na tylnym siedzeniu, w foteliku , 34-letni kierowca przewoził 3-letnie dziecko.

Za przekroczenie dozwolonej prędkości odpowiadać będzie także kierujący audi. Na tej samej ulicy 23-latek jechał z prędkością 114km/ h. W obu przypadkach policyjna kontrola zakończyła się wystawieniem mandatów karnych i wpisem do rejestru pkt karnych.

Lublin: Przewinienia kierowców w oku policyjnego wideorejestratora
Lublin: Przewinienia kierowców w oku policyjnego wideorejestratora
Lublin: Przewinienia kierowców w oku policyjnego wideorejestratora

2015-04-01 09:24:53
(fot. wideo KWP Lublin)

51 komentarzy

  1. Do Mózga (bez mózgu) on tym Audi z prędkości 111km/h zatrzyma się po 80metrach a ty swoim trabantem jadąc przepisowo 70km/h potrzebujesz 150metrów.Spójrz bezmózgu na to z drugiej strony:)Jest porządna fura to jest czym jechać i czym hamować:)

  2. to nie sierzant K. 🙂

  3. Do Fan AUDI ojciec dał Ci się przejechać jego samochodem firmowym ze swojej pracy i chojraka strugasz mózgu, do tego przewozisz dziecko 3 letnie gdzie ty masz głowę człowieku

  4. Ludzie te komentarze aż się nie chce czytać idita z audi myśli że takim autem uratuje życie dziecka krotnie to że kiedyś miałeś malucha a teraz za świnie kupiłeś takie auto to nie świadczy że zawsze zatrzymasz się tam gdzie sobie życzysz zastanów się troszkę bo chyba naprawdę masz mózg w d…..e

  5. O kierowcy mazdy juz pisaliscie wczesniej, ze zostal zatrzymany za predkosc w lesie kolo zalewy na drodze z Bychawy. Wtedy nie mialo byc mu zabrane prawko? Nie moge odnalezc tamtego artykulu.