690 680 960

Zbliża się wyjątkowe wydarzenie. Piosenki Abby na żywo w Lublinie

Miłośnicy legendarnego szwedzkiego zespołu Abba z pewnością na takie wydarzenie czekali kilka lat. Już niedługo w Lublinie będzie można na żywo posłuchać niezapomnianych przebojów.

W najbliższym czasie mieszkańców Lublina jak i okolic czeka niezwykłe wydarzenie artystyczne. Mianowicie w lubelskiej hali Globus będzie można na żywo usłyszeć niezapomniane przeboje legendarnego szwedzkiego zespołu Abba. Ta grupa wokalna przed laty święciła triumf na całym świecie i do dzisiaj ma olbrzymie grono fanów.

Zespół przez 10 lat swojej działalności był jedną z najpopularniejszych grup wokalnych na świecie. W latach 1972 – 1982 sprzedał 380 mln płyt. Przeboje takie jak The Winner Takes It All, Waterloo czy Dancing Queen po dziś dzień są chętnie słuchane a imprezy w klimatach lat 80-tych nie mogą się bez nich obyć.

Wiele najpopularniejszych przebojów będzie można na żywo usłyszeć właśnie w Lublinie. Co więcej pojawią się one w wyjątkowej oprawie. O szczegółach tego wydarzenia będziemy już niebawem szerzej informować.

2015-04-01 14:44:48
(fot. źródło: FTA001019454_012 from Beeld & Geluid Wikipedia)

6 komentarzy

  1. No tak I kwietnia . Oni nawet za olbrzymie pieniądze , bardzo dawno temu nie reaktywowali zespołu. I już nigdy nie zagrają tak , oglądam czasem ich profile na Wikipedii , i żałuje że nic nie powstało na ich wzór.

  2. A ja myślę, że coś fajnego zaczyna się dziać w tym zapyziałym mieście!:-) Poczekajmy.. zobaczymy, co jest grane!:-)

  3. Ale tu nikt nie pisze, że oni będą śpiewać, tylko, że będzie można posłuchać ich piosenek… Zapewne w wykonaniu innego zespołu.

  4. prima aprilisowy KIT nawet to foto jest wzięte z Wikipedii,Sprawdziłem cię oszusciku,chciałes tym postem nas załatwic żebyśmy uwierzyli pomyliłeś sie.P.S Aktywność Abby 1972–1982 także kanciarzu Abba ponad 30 lat nie istnieje

Kursy walut

  • USD 4.5111zł 0.02%
  • GBP 5.4497zł -0.08%
  • EUR 4.6884zł -0.23%
  • CHF 4.7729zł -0.17%

Polub nas

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Walka o drugie z rzędu zwycięstwo na własnym parkiecie, konkurs „Rzuty za buty” i bezpłatny popcorn, czyli kolejny mecz koszykarskiej Lublinianki już w niedzielę
Zbiórka na rzecz psychiatrii dziecięcej
Zbiórka darów dla potrzebujących w Ukrainie
CITY TRAIL nad Zalewem Zemborzyckim po raz drugi
FILM „SUPERHEROES”. Wolontariuszom oraz osobom zaangażowanym w pomoc Ukrainie…