Pożar radiowozu na krajowej 12. Kilkudziesięciu kierowców nie zareagowało
10:31 11-08-2018 | Autor: redakcja
W sieci pojawiło się nagranie początkowej fazy pożaru radiowozu puławskiej drogówki. Przerażający jest fakt, że przez niespełna dwie minuty, obok przejechało ponad 30 kierowców i zatrzymał się jeden, aby pomóc policjantom. Być może, gdyby użyto więcej gaśnic pojazd udałoby się uratować.
Tutaj pisaliśmy o zdarzeniu – kliknij.
2018-08-11 10:20:43
(fot. wideo YouTube radarpoznanski)
Za parkowanie w zatoce autobusowej można dostać mandat. Nie dziwię się że nikt się nie zatrzymał 🙂
Aleś ty głupi(a). Może Ciebie tez cos takiego spotka. Chociaz nie…..Bo taczki sie rzadko palą
Niech policjanci się zastanowią dlaczego ludzie się nie zatrzymali. Jakby to była np. karetka ludzie by się zatrzymali. „Ludzkich” policjantów jest mało, a przynajmniej ja mało takich spotkałem. Większość bez refleksji wyrabia normy, które im ktoś narzucił. Jeśli nie szanują samych siebie, trudno żeby szanowali ich kierowcy.
Potwierdzam słowa kolegi co napisał wcześniejszy post
A może to właśnie byli, jak to naposales „luddzcy policjanci”? I co sobie pomyśleli: patrz – bądź tu dobrym gliną a jak sam potrzebujesz pomocy to jak gdyby nic żaden się nie zatrzyma… Inaczej sformułuje pytanie: zobacz ilu dobrych ludzi się zatrzymało , pomocą. Masz rację musimy się szanować…
Tyle, że nikt nie mówi, że ci akurat tacy nie byli. Proponuję nauczyć się czytać ze zrozumieniem przed następną odpowiedzią.
nie masz racji ciekawe jak by się twój samocchód zapalił jak by się nikt nie zatrzymał nie pomógł
Biegnie Jasio z kanistrem na stacje benzynową.
Dobiega zdyszany i prosi do pełna.
Sprzedawca pyta:
– Co! Pali się?
– Tak, szkoła, ale coś jakby przygasa.
Wykonywali czynnosci sluzbowe cebulo. A pomagajac w tym momencie nie ponosisz zadnej odpowiedzialnosci. Ale typowy cebulacki komentarz musi byc..
Nie pierdziel, sam jesteś cebula. W czasach kiedy łapało się „okazję” zdarzało się, że taki pasażer zamiast zapłacić parę groszy za podwózkę, wypisywał mandat za prędkość.
nie jest. to auto policjantów tylko nasze podatnikow … obudzcie sie
Wolałbym żeby za te pieniądze kupili jednak oznakowany radiowóz, przynajmniej by „pilnował” porządku a nie korzystał z tego że jest burdel.
Heh..za te wystawione mandaty kto by się zatrzymywał:)
juz nie macie o czym pisac? nie ma ciekawszych i ważniejszych wiadomosci z Lublina?????????????? lublin112… amatorka…
Można nie czytać.
Z takim podejściem nie wróżę Wam rozwoju… 🙂
Spokojnie 😉
Są np. że pijak w Hrubieszowie na ławkę nas…..ł ale o tym już pisali.
A pan od BHP mówił że jak zacznie się coś palić to należy jak najszybciej spierd…. I nie próbować zgrywać bohatera ? .
Poza tym jakby był lekko nadpalony to i tak by nie jeździli takim.
W Anglii posiadanie gaśnicy nie jest obowiązkowe bo kiedy płonie samochód to trzeba uciekać i ratować własny tyłek a nie bawić się w strażaka.
Fi przecież Anglii już nie ma tam jest Ciapatowo
Polski też już dawno nie ma został tylko wasal Watykanu.
Hahaha i co korwa jeszcze zatrzymać się to tylko po to by benzyna podlac
Dostał mandat za zatrzymanie się na przystanku?
Myśleli, że to kolejna, policyjna prowokacja?
Jednym słowem znieczulica. Gdyby nie policja to byśmy mieli dziki zachód na drogach
Właśnie mamy i noc z tym nie robią , mnóstwo pijaków i piratów drogowych.
Moze nikt sie nie zatrzymal, bo wszyscy widzieli ze policja jest juz na miejscu zdarzenia 😀
Sami policjanci dali pokaz gaszenia pojazdu. Najpierw powyciągali graty a później dopiero wzięli gaśnice kiedy już było za późno. Kolejny swoją drogą przykład jak „skuteczne” jest gaszenie tymi zabawkowymi gaśnicami.