Siedliszcze: Przyszedł na stację paliw po zakupy. Został pobity

DSC01930

Policjanci z Rejowca zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy pobili na stacji paliw w Siedliszczu 27-letniego mieszkańca Zamościa. Sprawcy wkrótce odpowiedzą przed sądem, grozi im kara pozbawienia wolności do lat 3.

 

Do zdarzenia doszło w ubiegłym tygodniu. Policjanci otrzymali zgłoszenie o pobiciu mężczyzny na stacji paliw w Siedliszczu.

– 27-letni mieszkaniec Zamościa robił zakupy w sklepie przy stacji. Gdy wyszedł został zaczepiony przez nieznanych mu mężczyzn. W pewnej chwili zaczęli go szarpać, bić i kopać po całym ciele. Jedna z osób postronnych powiadomiła o tym zdarzeniu pogotowie i policjantów – informuje podkom. Ewa Czyż z chełmskiej Policji.

Pobity mężczyzna z obrażeniami ciała został przetransportowany do szpitala. Policjanci niezwłocznie przystąpili do poszukiwania sprawców pobicia.

– Funkcjonariusze z komisariatu w Rejowcu jeszcze tego samego dnia zatrzymali jednego ze sprawców. Był to 19-letni mieszkaniec gminy Siedliszcze. Z kolei drugi, 34-letni mieszkaniec tej samej gminy, został zatrzymany następnego dnia. Obydwaj usłyszeli już zarzuty – wyjaśnia podkom. Ewa Czyż.

Zgodnie z przepisami kodeksu karnego pobicie zagrożone jest karą pozbawienia wolności do lat 3.

2017-06-19 10:51:46
(fot. ilustr. lublin112.pl)