Łopatki: Dwie osoby nie żyją po zderzeniu dwóch pojazdów (zdjęcia)

Do tragicznego wypadku doszło w piątkowy wieczór. Na miejscu zginęły dwie osoby a trzecia walczy o życie w szpitalu.

Do wypadku doszło w piątek około godziny 18:20 w miejscowości Łopatki pod Nałęczowem. Samochód osobowy marki toyota zderzył się z ciężarową scanią. Jak wstępnie ustalono, kierujący toyotą, jadąc od strony Karmanowic, na łuku jezdni stracił panowanie nad kierownicą, zjechał na pobocze, po czym wpadł w poślizg i bokiem uderzył w jadący z naprzeciwka samochód ciężarowy z naczepą.

Na miejsce przyjechało sześć zastępów straży pożarnej, pogotowie ratunkowe oraz policja. W osobowym aucie znajdowały się trzy osoby, wszystkie zostały uwięzione we wraku pojazdu. Strażacy za pomocą hydraulicznego sprzętu musieli odcinać elementy samochodu by dostać się do poszkodowanych. Niestety na pomoc kierowcy i pasażerowi było już za późno. Obaj zginęli na miejscu. Z kolei pasażerka w stanie ciężkim została przetransportowana śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego do szpitala w Lublinie.

Ofiary to dwaj mężczyźni, 28-letni kierowca i 24-letni pasażer, obaj mieszkający w tej samej miejscowości gdzie doszło do tragicznego wypadku. Z kolei pasażerka, to 26-letnia kobieta zamieszkała w Lublinie. Kierowcy samochodu ciężarowego, ani dwójce pasażerów nic się nie stało.

Droga w miejscu wypadku jest całkowicie zablokowana. Utrudniania mogą potrwać do wczesnych godzin porannych.

(fot. lublin112)
2013-12-27 22:35:13