Piątek, 19 kwietnia 202419/04/2024
690 680 960
690 680 960

Było za szybko na łuku jezdni. Auto na szczęście ominęło latarnię

Mokra nawierzchnia, łuk jezdni oraz nadmierna prędkość – wszystko to razem prowadzi do bardzo groźnych wypadków. Tym razem na szczęście nikomu się nic nie stało, choć niewiele brakowało, aby auto wbiło się w słup latarni.

Zdarzenie miało miejsce w niedzielę przed godziną 15 w Lublinie. Nasz czytelnik jechał ul. Diamentową w kierunku ul. Jana Pawła II. Jezdnia była mokra po opadach deszczu. Na wysokości ul. Krochmalnej z prawej strony pojawił się inny kierowca. Przesadził on jednak z prędkością.

Na łuku jezdni auto wpadło w poślizg, a po chwili wypadło z jezdni, na szczęście mijając słup latarni. W zdarzeniu nikt nie ucierpiał.

 

Bezpośredni link do nagrania – kliknij tutaj!

(wideo – nadesłane – Paweł)
2017-04-23 19:46:35

61 komentarzy

  1. tuman wyladowal to niech tam stoi

  2. niech zarząd dróg pojedzie i zobaczy tego garba gdzie to auto straciło przyczepność. tam wyrzuca do góry ewidentnie .sprawa prędkości to inna bajka. napewno nie było przepisowo

    • „Garby” skuteczniejsze od suszenia i fotopstryków. Pretensje do Żuka. Zamiast przebudowy tej części (wiadukt rondo i przedłużenie Lubelskiego Lipca) zabrał się za DMM i Garbarską. Ciekawe, który z kolegów działki tam wykupił i bloki będzie stawiał?

Z kraju