Policyjny pościg za obywatelem Bułgarii. Mężczyzna doprowadził do groźnego wypadku

Całkowicie zablokowana jest droga powiatowa z Lubartowa do Michowa. W Kozłówce doszło do groźnego w skutkach wypadku. Trzy osoby są ranne.

Do zdarzenia doszło w czwartek około godziny 10:30 na obwodnicy Lubartowa. Funkcjonariusze Ruchu Drogowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie dostrzegli opla, którego kierowca popełniał wykroczenia. Postanowili zatrzymać mężczyznę do kontroli.

Ten jednak nie zareagował na dawane mu sygnały świetlne i dźwiękowe a następnie rozpoczął ucieczkę. Po kilku kilometrach skręcił z obwodnicy w drogę prowadzącą w kierunku Michowa. Jadąc z nadmierną prędkością łamiąc wszystkie możliwe przepisy, wciąż uciekał przed policjantami.

– Po dojechaniu do miejscowości Kozłówka, najprawdopodobniej postanowił zawrócić. Na skrzyżowaniu obok pałacu doprowadził do zderzenia z jadącym z naprzeciwka mercedesem – wyjaśnia nam Artur Marczuk z Komendy Powiatowej Policji w Lubartowie.

Na miejscu interweniował zespół ratownictwa medycznego, straż pożarna oraz policja. Zadysponowano również śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Po dojeździe na miejsce ratowników okazało się, że osoby poszkodowane uwięzione są w rozbitych pojazdach. Strażacy musieli użyć sprzętu hydraulicznego, aby je ewakuować.

Do szpitala zostały przetransportowane trzy osoby: kierujący oplem obywatel Bułgarii, jadąca z nim 16-latka w szóstym miesiącu ciąży, a także kierujący mercedesem mieszkaniec Lubartowa. Na miejscu pracują policjanci, którzy ustalają szczegółowe okoliczności zdarzenia.

Droga w chwili obecnej jest całkowicie zablokowana. – Niebawem wprowadzony zostanie ruch wahadłowy – dodaje Artur Marczuk.

AKTUALIZACJA 13:20
Za kierownicą opla siedział 21- letni obywatel Bułgarii. Nie posiadał prawa jazdy. Nie ma jeszcze informacji co do jego trzeźwości. Z kolei jadąca z nim 16- latka jest jego żoną.

2017-08-10_11.18.30

received_1460608487352520

2017-08-10_11.16.39

2017-08-10 12:00:42
(fot. lublin112.pl)

Zobacz również

43 komentarze

 1. „16 latka była jego żona”. Czyżby nie przeżyła czy redakcja już ją utrupiła?

 2. do Grzesia, Kefira i spółki…a gdyby taki Bułgar okradł Wam mieszkanie z całego dobytku i zaczął uciekać to polecilibyście policji nie gonić go bo jeszcze komuś się krzywda przydarzy…

 3. Jakie brawa. Zamiast gnoja zepchnąć do rowu to się ścigają. Tak samo jak 2 lata wcześniej, kiedy gonili gościa od Lubartowa i zatrzymali go pod Decathlonem, jak przejechał chodnikiem obok ludzi przy sygnalizatorze i stracił panowanie nad autem. Wielki ku#wa wyczyn. Boją się o te swoje samochodziki a życie ludzkie nie ma żadnego znaczenia. (3 kijanki nie mogły dogonić skody fabii i zepchnąć jej do rowu ).

 4. Bułgar-krzyżówka osła z mułem .

 5. zwykle jak się takim „bułgarom” coś odmawia , to krzyczą ,że jesteśmy rasistami i żydami.Ciekawe kto zapłaci za szkody i leczenie.czy jak zwykle w szpitalu zjawi się liczna reprezentacja mniejszości „bułgarskiej” z awanturą?i pretensjami do Policji?

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.7572zł 0.87%
  • GBP 5.2396zł 0.87%
  • EUR 4.5231zł 0.12%
  • CHF 4.1211zł 0.01%

  Polub nas

  Materiały wideo

  Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
  Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
  99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
  W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
  W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

  Co? Gdzie? Kiedy?

  W Lublinie odbędzie się kolejna edycja „Nocy Sów”. Tym razem w formie online
  W Chatce Żaka na żywo zagra Orkiestra św. Mikołaja
  Fabryka Piosenki dla zakochanych
  Przez świat. Spotkania z podróżą znów na żywo w Chatce Żaka!
  Wystawa „W poszukiwaniu genius loci roztoczańskiego brzmienia”