Wczoraj do szpitala w Tomaszowie Lubelskim trafiło 13 uczestniczek obozu harcerskiego z Roztocza. Dzieci mdlały na apelu.
Łęczyńscy policjanci informują, że w związku z rozgrywającym się meczem Ekstraklasy GKS Górnik Łęczna – Wisła Kraków wprowadzona zostanie czasowa organizacja ruchu.
Strażacy, którzy brali udział w ratowaniu przysypanego w wykopie człowieka na ul. Akademickiej, odebrali w czwartek dyplomy i nagrody pieniężne z rąk Komendanta Głównego Państwowej Straży Pożarnej gen. brygadiera Wiesława Leśniakiewicza.
Prawie 12 godzin poszukiwań, kilkadziesiąt osób zaangażowanych w akcję wszystko po tym, jak straszy mężczyzna postanowił pozwiedzać okolicę. Wcześniej rozdzielił się z żoną.
Policjanci z Modliborzyc zatrzymali kierowcę peugeota, który mając blisko 3 promile alkoholu spowodował kolizję i uciekł z miejsca zdarzenia.
Ruszyły prace nad przebudową jednego z najbardziej niebezpiecznych odcinków drogi krajowej nr 17. Trasa w rejonie tzw. serpentyn na trasie z Zamościa do Tomaszowa Lubelskiego będzie szersza.
Chełmscy policjanci ustalają personalia mężczyzny, który podając się za męża wnuczki, wyłudził od 86-letniej mieszkanki Chełma 6 tysięcy złotych.
W środę przed godziną 16 w Wólce Zastawskiej doszło do wypadku drogowego. Zablokowana jest droga krajowa nr 76.
Muzeum Zamoyskich w Kozłówce zaprasza do korzystania z bezpłatnej oferty tej placówki. Bez ograniczeń (do zapadnięcia zmroku) można przebywać w kozłowieckim parku. Muzeum zachęca także do wzięcia udziału w konkursie fotograficznym.
W środę nad ranem w Płouszowicach na trasie Lublin - Nałęczów auto uderzyło w drzewo. Jedna osoba trafiła do szpitala.
W środę po godzinie 13 w Łukowie doszło do potrącenia pieszej. Ranna kobieta trafiła do szpitala.
W środę w Zagoździu gm. Stanin doszło do zderzenia trzech pojazdów. Jedna osoba trafiła do szpitala.
W środę na ul. Głębokiej doszło do zderzenia trzech pojazdów. Trzy osoby trafiły na badania do szpitala.
Młodzi ludzie wczoraj po południu, z placu kościelnego w Janowie Lubelskim skradli kasetkę z pieniędzmi. Wszyscy wpadli w ręce policjantów chwilę po kradzieży.
We wtorek w Łukowie na ul. Stodolnej nietrzeźwy kierowca spowodował wypadek. 43-letni mieszkaniec Warszawy kierując oplem najechał na rowerzystkę.