Pomimo, że za oknem śniegu nie dojrzymy, to miłośnicy białego szaleństwa mogą już wyciągać narty i oddawać się urokom białego szaleństwa. Pierwszy stok narciarski w naszym regionie działa od wczoraj.
W niedzielę o godzinie 10 w hali Targów Lublin rozpoczął się drug dzień Festiwalu Przedmiotów Pięknych - Kolorowe Jarmarki. Jeszcze dziś jest okazja do zaopatrzenia się w ręcznie wykonane przedmioty lub wzięcia udziału w warsztatach artystycznych.
Po fotoradarach i odcinkowych kontrolach prędkości Inspekcja Transportu Drogowego niebawem zamontuje urządzenia rejestrujące pojazdy przejeżdżające na czerwonym świetle. W ten sposób inspektorzy biorą się za kierowców, którzy nie stosują się do sygnalizacji świetlnej.
W Lublinie trwa wielkie święto wędkarstwa. W hali Targów Lublin można obejrzeć połowy ryb w zbiorniku o pojemności 23 tysięcy litrów.
Trwają ostatnie prace przy przebudowie ul. Łeczyńskiej w Lublinie. Ze względu na niską temperaturę, ostatnia, ścieralna warstwa asfaltu zostanie ułożona dopiero wiosną. Do tego czasu ruch będzie się odbywał normalnie.
Przejechali blisko 600 kilometrów, by w Lublinie sprzedawać opłatek. Mogli dopuścić się także kradzieży. Oszuści z Piły wpadli w ręce policji.
Straż Miejska opublikowała informację dotyczącą miejsc kontroli prędkości przy pomocy fotoradaru na następny tydzień.
Dzisiaj rano na lubelskim Felinie dachował samochód osobowy. Nie ma większych utrudnień w ruchu.
Od 1 grudnia, po raz kolejny w tym roku, lubelski Zarząd Transportu Miejskiego wprowadza korekty rozkładu jazdy. W większości są to kosmetyczne zmiany wprowadzone na życzenie pasażerów.
Strażacy ponad dwie godziny walczyli z ogniem w jednej z hal przy ulicy Frezerów w Lublinie. Płonął transformator oraz magazyny.
Piątkowy wieczór obfitował w liczne zdarzenia na drogach naszego regionu. Po wielu kolizjach, w centrum Lublina doszło do wypadku.
W mikołajkową sobotę 6 grudnia na stadionie Arena Lublin odbędzie się impreza dla dzieci w wieku od 3 do 12 lat.
W piątek po południu w jednym ze sklepów przy ul. Gospodarczej doszło do silnego zadymienia. Na miejscu interweniowali strażacy.
W piątek na ul. Startowej od samego rana pracowali funkcjonariusze Straży Miejskiej. Na celownik wzięli niesfornych kierowców parkujących w miejscach niedozwolonych.