Ul. Kunickiego: Zignorowanie sygnalizacji przyczyną wypadku. Dwie osoby w szpitalu

W środku nocy na skrzyżowaniu na ul. Kunickiego z Piaskową zderzyły się dwa samochody osobowe. Jeden z kierowców wjechał na czerwonym.

Do wypadku doszło po północy w nocy z czwartku na piątek na ulicy Kunickiego w Lublinie. Zderzyły się tam dwa samochody osobowe. Jak ustaliliśmy na miejscu zdarzenia, kierujący hondą jechał ul. Kunickiego w stronę centrum. W tym czasie z ulicy Piaskowej wyjechał kierujący mazdą. Doszło do zderzenia pojazdów, w wyniku którego mazda zjechała na chodnik i uderzyła jeszcze w ścianę kamienicy.

Na miejscu interweniowały służby ratunkowe. Dwie osoby podróżujące mazdą, kierowca i pasażerka, zostali przetransportowani do szpitala. Kierowca hondy nie doznał poważniejszych obrażeń.

Przyczyną zdarzenia było zignorowanie sygnalizacji świetlnej przez jednego kierujących. Teraz funkcjonariusze lubelskiej drogówki ustalają, który pojazd wjechał na skrzyżowanie, pomimo czerwonego światła dla jego kierunku jazdy.(fot. lublin112)
2015-04-24 08:30:12

2 komentarze

 1. No bo kto by się spodziewał, że w nocy może jechać jeszcze inny samochód… 🙂 Może faktycznie lepiej przełączać na pomarańczowe pulsujące – wtedy jest szansa, że wszyscy będą trochę ostrożniejsi, a tak gość, który miał zielone walił do przodu bez zbędnego rozglądania się…

  • Może jak u Ruskich. Na zielonym się zatrzymują a na czerwonym jadą.Pyta czego się zatrzymujesz? A jak drugi dżygit nadjedzie? Tutaj pewnie się dwóch spotkało.Tylko, który miał zielone?

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 4.1503zł 0.38%
  • GBP 5.0538zł -0.01%
  • EUR 4.5234zł -0.29%
  • CHF 4.2688zł -0.23%

  Polub nas

  Darmowe ogłoszenia lokalne

   Materiały wideo

   Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
   99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
   W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
   W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)
   Szturm Twierdzy Zamość 2019

   Co? Gdzie? Kiedy?

   Policjanci zapraszają do honorowego oddawania krwi
   Lubelskie obchody Dnia Flagi RP i Święta Narodowego Trzeciego Maja
   #zostańwdomu z Muzeum Wsi Lubelskiej | Oferta kulturalna Muzeum w sieci
   #zostańwdomu i weź udział w warsztatach kultury online
   Pilecki.Raport